Łukasz Fabiański i Wojciech Szczęsny

Autor: Cyfrasport Jaki dzisiaj mecz w TVP wtorek 1.06 Mecz dzisiaj w TV Kto dzisiaj gra we wtorek 1 czerwca TVP Z KIM gra Polska dzisiaj O co grają?

Łukasz Fabiański zażartował z Jerzego Engela? Piękne nawiązanie do słynnego zdjęcia

2021-04-06 10:35

West Ham United wygrał w Wielki Poniedziałek na wyjeździe z Wolverhampton 3:2. Młoty zagrały błyskotliwą pierwszą połowę, a niemal każdą ich akcję napędzał Jesse Lingard. Anglik w ostatnich ośmiu meczach dla londyńskiego klubu strzelił sześć goli. Na Molineux popisał się bramka i asystą. Łukasz Fabiański miał trochę pracy, ale po ostatnim gwizdku mógł cieszyć się z kompletu punktów. Później nawet pozwolił sobie na drobny żart, który może mieć ukryty przekaz. Ciekawe, czy polski bramkarz zrobił to wszystko w zamierzony sposób.

Przed startem sezonu prawie nikt nie wierzył, że West Ham United po 30. kolejce będzie na miejscu premiowanym grą w następnej edycji Ligi Mistrzów. Tymczasem piłkarze Davida Moyesa nie zamierzają łatwo odpuścić walki o czwarte miejsce. "Małe mistrzostwo Anglii" wciąż jest dla nich na wyciągnięcie ręki. Londyńczycy potwierdzili to w poniedziałek meczem z Wolverhampton. W pierwszej połowie zagrali koncertowo, po 38 minutach Wilki przegrywały u siebie z WHU aż 0:3. Ostatecznie mecz skończył się wynikiem 3:2 dla gości z zachodniego Londynu.

Robert Lewandowski wróci na boisko szybciej?! Niemcy są pełni nadziei, to byłby fantastyczny scenariusz

Piątek i Sousa ZDEPTANI po meczu z Anglią. Oj, będzie bolało! | Futbologia

Łukasz Fabiański dwa razy musiał wyjmować piłkę z siatki, ale to wcale nie oznacza, że zagrał przeciętnie. Wiele razy uchronił swój zespół przed utratą kolejnych bramek. Trudno się dziwić, że po wygranym meczu tryskał humorem. Na swoim koncie na Twitterze opublikował zdjęcie, na którym widzimy oczywiście jego, ale w tle jest również trener Moyes. Szkocki menedżer gratulował świetnego występu Jessemu Lingardowi. "Me and @JesseLingard" - podpisał fotografię polski bramkarz.

Kolejny EKSPERYMENT w Anglii, kibice wrócą na trybuny, ale muszą spełnić warunki

Wielu sympatykom futbolu od razu mogło przypomnieć się słynne zdjęcie z losowania grup eliminacyjnych do MŚ w 2002 r. Wtedy - w 1999 roku - do Azji na ceremonię losowania wybrał się ówczesny selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Engel.

Już do historii przeszedł podpis zdjęcia, na którym główną postacią jest trener Engel, a w tle Pele rozmawia z Franzem Beckenbauerem.