Skandal podczas meczu Tottenham - Arsenal

i

Autor: Twitter screen Skandal podczas meczu Tottenham - Arsenal

szokujące sceny

Skandal podczas derbów Londynu! Niewiarygodne, że doszło do tego na boisku, szokujące nagranie [WIDEO]

2023-01-15 21:52

Mecz na szczycie oraz derbowe spotkania często wzbudzają spore emocje, a piłkarzom na murawie oraz kibicom na trybunach często puszczają nerwy. Nie inaczej było również przy okazji ostatniego, ligowego meczu Tottenhamu z Arsenalem, które "Kanonierzy" wygrali ostatecznie 2:0. Bliskie spotkanie z kibicem "Kogutów" miał Aaron Ramsdale , który... został kopnięty przez kibica.

W ramach 20. kolejki Premier League, na Tottenham Hotspur Stadium spotkały się ekipy "Kogutów" oraz "Kanonierów". Derby północnego Londynu zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a niechęć obu ekip do siebie nawzajem jest widoczna gołym okiem, co niejednokrotnie dodawało barw tym meczom. Nierzadko dochodziło jednak również do sytuacji, które nie powinny mieć miejsca na murawie i ostatnie derby Londynu również były okraszone takimi scenami. Tym razem jednak nie chodziło o zachowanie piłkarzy, a kibiców...

Szokujące sceny podczas derbów Londynu. Kibic zaatakował piłkarza, skandaliczne zachowanie w meczu Tottenham - Arsenal

Po tym, jak golkiper "Kanonierów" Aaron Ramsdale wszedł w potyczkę słowną z Richarlisonem, udał się za swoją bramkę po piłkę. Tu właśnie doszło do niebezpiecznego zachowania, bowiem jeden z kibiców "Kogutów" postanowił wejść na bandy reklamowe i zaatakować bramkarza rywali, kopiąc go w plecy. Ramsdale'a od razu odciągnął kolega z drużyny, a kibica którego wyraźnie poniosło upominał jeden z porządkowych. 

Sonda
Czy Arsenal zdobędzie mistrzostwo Anglii w sezonie 2022/23?

O tych gwiazdach sportu kiedyś było głośno. Mieli talent, zarabiali wielkie pieniądze i mogli osiągnąć szczyt.

Co poszło nie tak? Posłuchaj historii o zmarnowanych sportowych karierach!

Listen on Spreaker.
Najnowsze