Viaplay

i

Autor: materiały prasowe Viaplay

klamka zapadła

To koniec! Przyszłość Viaplay w Polsce przesądzona. Platforma wycofuje się z rynku, znamy ostateczną datę

2023-09-19 20:29

Przed kilkoma tygodniami głośno zrobiło się o sytuacji platformy streamingowej "Viaplay", która miała zastanawiać się nad wycofaniem z polskiego rynku. Wtedy klienci otrzymali informacje, że nie mają się o co martwić, ale jak się okazuje, plany platformy się zmieniły i już za niedługo firma przestanie świadczyć usługi na terenie naszego kraju, jak dowiedział się portal "WP Sportowe Fakty".

Kiedy platforma "Viaplay" wchodziła na polski rynek, kibice mogli oczekiwać prawdziwej rewolucji w kontekście świadczenia usług streamingu transmisji wydarzeń sportowych. Redakcję polskiego oddziału "Viaplay" szybko zaczęły zapełniać duże nazwiska, a platforma inwestowała niemałe kwoty na zdobycie kolejnych praw do transmisji m.in. KSW, Premier League, Bundesligi, Formuły 1, czy Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy. Jak się okazuje, już niebawem klienci i widzowie będą musieli przyzwyczaić się do transmisji tych wydarzeń w nowych miejscach

Mamed Khalidov postawił nas pod ścianą | Andrzej Kostyra

Jeszcze niedawno polska redakcja "Viaplay" zapewniała swoich fanów, że nie muszą się martwić i wyjście platformy z polskiego rynku nie nastąpi tak szybko. Jak się jednak okazuje obecnie, plany "Viaplay" uległy dużym zmianom i kibice jeszcze tylko przez kilka tygodni będą mogli oglądać mecze ulubionych drużyn oraz inne wydarzenia sportowe za pośrednictwem platformy streamingowej.

To koniec Viaplay w Polsce. Znamy datę wycofania się platformy z naszego rynku. Klamka zapadła

Jak wynika z informacji podanych przez portal "WP Sportowe Fakty", nadawca będzie działał na naszym rynku najdłużej do końca 2023 roku, czyli maksymalnie jeszcze przez kilka tygodni. Najpewniej poszczególne prawa do transmisji kolejnych wydarzeń sprzedane zostaną oddzielnie, a największą uwagę może przykuwać Premier League, Bundesliga, Formuła 1, czy KSW. 

Najnowsze