Żona gwiazdy mistrza Anglii zachowała się KARYGODNIE. Kolejny raz stworzyła ZAGROŻENIE

2019-11-07 16:34 KG
Rita Mahrez
Autor: East News Rita Mahrez

Kierując samochodem bierzemy odpowiedzialność nie tylko za siebie ale również za innych uczestników ruchu. Nie jest ważne, czy jesteś gwiazdą sportu, czy pracownikiem fabryki. Każdego obowiązuje takie samo prawo. W mediach powstaje wiele kampanii, które napominają by nie korzystać z telefonu podczas jazdy za kółkiem. Za nic ostrzeżenia ma żona Riyada Mahreza - Rita.

Wschodząca gwiazda R&B i modelka dodała na swój Instagram dwudziestosekundowy filmik, na którym nagrywa swoją wieczorną podróż jadąc przez miejscowość Wilmslow, Cheshirez z prędkością 60km/h. Profil gwiazdy obserwuje ponad 370 tysięcy fanów. To oni oburzeni zwrócili jej uwagę na ten niechybny czyn. Wideo szybko zniknęło z sieci. Jak wiemy w internecie nic nie ginie i  brytyjskie media bardzo sprawnie obiegły zrzuty ekranu zrobione przez fanów modelki. Rita widocznie nie uczy się na własnych błędach ponieważ, to nie jest jej pierwsze wykroczenie zauważone przez fanów.

Nie tak dawno modelka "chwaliła" się na swoim profilu, gdy prowadziła samochód na autostradzie, a swoje nogi trzymała nad deską rozdzielczą. Takie zachowanie jest bardzo niebezpieczne nie tylko dla niej, ale dla setek innych ludzi poruszających się po autostradzie. Nie wiadomo, jak dalej potoczą się losy pięknej Brytyjki.

Prawo w Anglii jest bardzo surowe i nie ma znaczenia jakiego formatu gwiazda je łamie. Przekonał się o tym David Beckham, który kilka miesięcy temu stracił prawo jazdy na pół roku ponieważ rozmawiał przez telefon podczas kierowania samochodem.

Najnowsze