Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/ annalewandowska Anna Lewandowska

Co za widoki!

Anna Lewandowska przyjechała do Polski, a kamery nie mogły odwrócić od niej uwagi! Co za stylizacja, pokazała klasę!

2023-04-15 16:14

Anna Lewandowska postanowiła przyjechać do Polski na specjalną okazję. Trenerka i ukochana Roberta Lewandowskiego wzięła udział w imprezie urodzinowej swojego przyjaciela, a stylizacja, na którą postawiła, wprost odbiera nam mowę. Trzeba przyznać, że żona kapitana polskiej kadry zaprezentowała się wprost olśniewająco!

Anna Lewandowska postanowiła zadziwić swoich fanów. Trenerka i ukochana Roberta Lewandowskiego pojawiła się w Warszawie na zaproszenie swojego dobrego przyjaciela, aby wziąć udział w jego imprezie urodzinowej. Na zabawie gwiazda postawiła na zjawiskową stylizację, od której fotografowie nie mogli oderwać wzroku. Zdjęcie podbija internet.

Anna Lewandowska postanowiła pokazać się w zjawiskowym stroju. Ta stylizacja nie przeszła obojętnie!

O ile Anna Lewandowska zasadniczo dość często pojawia się w Polsce mimo mieszkania w Barcelonie, o tyle tym razem powód jej wizyty był bardzo szczególny. Trenerka wzięła udział w warszawskich urodzinach  Marcina "Szyny" Kulczyka, który od lat cieszy się jej przyjaźnią. Tak specjalna okazja wymagała od Lewandowskiej specjalnej stylizacji, od której nikt nie mógł oderwać wzroku. Na zdjęciach zamieszczonych w mediach społecznościowych widzimy ubraną ją w  błyszczącą srebrną bluzkę z długim rękawem i czarną mini. Stylizacji dopełniały czarne kozaki.

- Nasz najlepszy przyjaciel. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - napisała na fotografii ze swoim przyjacielem Lewandowska.

Anna Lewandowska

i

Autor: instagram.com/annalewandowskahpba
Sonda
Czy obserwujesz Annę Lewandowską w mediach społecznościowych?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze