Lionel Messi

i

Autor: Cyfrasport Lionel Messi w barwach reprezentacji Argentyny

Fani Leo Messiego będą w siódmym niebie! Argentyńska telewizja wpadła na genialny pomysł, tego jeszcze nie było

2021-06-04 9:53

Lionel Messi od wielu lat cieszy się sympatią kibiców z całego świata, przez których uważany jest za prawdziwego boga futbolu. Argentyńczyk potrafi robić z piłką prawdziwe cuda i nie jest tajemnicą, że wielu fanów ogląda mecze z jego udziałem przede wszystkim ze względu na Messiego. Argentyńska telewizja TyC Sports postanowiła wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów i wprowadziła specjalną funkcję podczas meczów reprezentacji Argentyny. Od teraz fani mogą oglądać tylko Leo Messiego.

Wielu fanów FC Barcelony oraz reprezentacji Argentyny nie potrafi wyobrazić sobie tych drużyn bez Lionela Messiego w składzie, który przez wiele lat swojej kariery zapracował na ogromny szacunek kibiców z całego świata. Argentyńczyk tuż obok Cristiano Ronaldo zaliczany jest do grona najlepszych zawodników, którzy kiedykolwiek stąpali do murawie i nic dziwnego, że wielu z fanów ogląda kolejne spotkania FC Barcelony oraz reprezentacji Argentyny przede wszystkim ze względu na Leo Messiego. Pomimo upływających lat, gwiazdor "Blaugrany" nie ma jednak zamiaru odwieszać butów na kołek i jego przyszłość niebawem może się w końcu wyjaśnić. Zanim jednak do tego dojdzie, Leo Messi ma przed sobą mecze reprezentacji Argentyny w kwalifikacjach do mistrzostw świata oraz w Copa America. Z tej okazji telewizja TyC Sports przygotowała dla fanów zawodnika coś specjalnego.  

Messi w oku kamery

Jak się bowiem okazało, ci kibice, którzy oglądają mecze reprezentacji Argentyny wyłącznie ze względu na Lionela Messiego, nie muszą już oglądać wszystkiego co dzieje się na murawie. Jedna z opcji pozwala bowiem na włączenie obrazu z kamery, która śledzi każdy krok Messiego na murawie i przez całe spotkanie podąża jedynie na gwiazdorem FC Barcelony. Od teraz kibice mogą więc z bliska oglądać każde dotknięcie piłki przez Messiego oraz uważnie przyglądać się zwodom i sztuczkom, których w grze Argentyńczyka nie brakuje. 

Kibice FC Barcelona już wszystko wiedzą. Jasne stanowisko w kluczowej sprawie. Wiadomo co z Ronaldem Koemanem

Roman Kołtoń WYWRÓŻYŁ Lewandowskiemu, co osiągnie na Euro 2020: „Strzeli...” | Futbologia
Sonda
Czy Lionel Messi powinien odejść z FC Barcelona?
Najnowsze