Robert Lewandowski

i

Autor: Wilfredo Lee/AP

Błazenada

Błazenada Barcelony w sprawie Lewandowskiego! Kolejna wtopa, granice żenady przekroczone

2022-07-30 18:25

Aż ciężko w to uwierzyć! Robert Lewandowski jest bohaterem największego transferu tego okienka transferowego, ale nie brakuje osób, które kompromitują się w tej sprawie na każdym kroku. FC Barcelona nie podołała z tak prostą sprawą, jak rozpoznanie swoich piłkarzy. To kolejna absurdalna pomyłka w ostatnich dniach.

Robert Lewandowski przeniósł się z Bayernu Monachium do Barcelony. Niestety, "Duma Katalonii" nie do końca poradziła sobie z udźwignięciem tego wielkiego ruchu. Nie chodzi o kwestie czysto piłkarskie, a marketingowe. Na każdym możliwym kroku Barcelona zaliczała totalne wtopy. Tym razem jednak granice żenady zostały kompletnie przekroczone. Zwłaszcza, że przez wiele godzin nikt nie zorientował się, jak żenującą wpadkę zaliczyli pracownicy. Naprawdę, mają się, za co wstydzić. Lewandowski ma prawo być wściekły.

Robert Lewandowski w Barcelonie. Kolejna kompromitacja "Dumy Katalonii"

Kolejny raz żenującą wpadkę Barcelona zaliczyła w swoich mediach społecznościowych. Spodziewać się można było wielu rzeczy, ale na pewno nie tego, że "Blaugrana"... pomyli swoich piłkarzy. Tak się stało właśnie w przypadku Roberta Lewandowskiego.

Lewandowski bliski stracenia rekordu! Wszystko zależy od występu niemieckiego zawodnika

SuperSport - prezentacja Lewandowskiego w USA

Filmik, który został opublikowny na Twitterze, miał pokazywać polskiego napastnika szykującego się do meczu z New York Red Bulls. Problemem było jednak to, że na wideo pojawił się... Ferran Torres. Lewandowski nie pokazywał się na nagraniu choćby przez sekundę!

FC Barcelona - New York Red Bulls Gdzie oglądać mecz dzisiaj w TV FC Barcelona - New York Red Bulls Na jakim programie Transmisja

Mecz między Barceloną a New York Red Bulls rozegrany zostanie w nocy z 30 na 31 lipca 2022 roku. Spotkanie, którego początek przewidziany został na godzinę 1:00 nie będzie dostępne w żadnej transmisji telewizyjnej w Polsce. Relacja live z wydarzenia na sport.se.pl. zapraszamy serdecznie!

Sonda
Co sądzisz o transferze Roberta Lewandowskiego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze