Skandal w Barcelonie. Pomylili nazwisko Anny Lewandowskiej na oficjalnej prezentacji

i

Autor: Tadeusz Wypych / Reporter Skandal w Barcelonie. Pomylili nazwisko Anny Lewandowskiej na oficjalnej prezentacji

Wpadka Barcy

Kolejna kompromitacja FC Barcelona. Tak przedstawili Annę Lewandowską. Trudno to wytłumaczyć

2022-07-20 8:45

FC Barcelona wszem i wobec szczyci się pozyskaniem Roberta Lewandowskiego. Dla klubu z Hiszpanii to wielki dzień, bo Polak ma być nową gwiazdą zespołu i liderem odbudowanej Blaugrany. Niestety przy tworzeniu kolejnych materiałów o piłkarzu nie uniknięto wpadek. Najpierw oficjalna strona klubowa przedstawiła go jako niemieckiego napastnika, a teraz popełniono błąd pisząc o Annie Lewandowskiej.

Transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelona to jedno z najważniejszych wydarzeń w klubie z Katalonii w ostatnich sezonach. Ze względu na ogromny kryzys finansowy, do którego doprowadziły poprzednie rządy, trudno było o głośnie transfery. Blaugrana w przeszłości kontraktowała gorące piłkarskie nazwiska, a teraz tego zdecydowanie brakowało.

Tak Niemcy pożegnali Lewandowskiego. Przypomnieli dramat z jego życia, film wywołuje ciarki na plecach

Kolejna wpadka Barcelony. To już przestaje być śmieszne

Dlatego sprawa przejścia kapitana reprezentacji Polski jest tak "grzana" przez Barcelonę w każdym możliwym medium. Na Twitterze, czy Instagramie co rusz pojawiają się kolejne zdjęcia i nagrania z Lewandowskim w roli głównej. Ponadto zaraz po tym, jak zawodnik pojawił się w Miami na zgrupowaniu zespołu, przeprowadzono z nim wywiad.

Niewiarygodne, na ile FC Barcelona wyceniła Lewandowskiego. Ta kwota to jakiś kosmos, trudną ją sobie wyobrazić

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?

Pytanie 1 z 13
Którego klubu wychowankiem jest "Lewy"?

Telewizja klubowa miała okazję po raz pierwszy porozmawiać z nowym zawodnikiem Dumy Katalonii. Niestety nie uniknięto sporej wpadki. Tytuł materiału z Lewandowskim przedstawiał go jako niemieckiego napastnika. Skrin z artykułu z oficjalnej strony od razu obiegł polskie media. Teraz wpadkę zaliczono przy przedstawieniu żony piłkarza.

Barcelona z kolejnym błędem. Tak przedstawili Lewandowską

Po oficjalnym przedstawieniu Lewandowskiego jako zawodnika Barcelony, na stronie klubowej pojawił się tekst o dziesięciu najważniejszych rzeczach, jakie trzeba wiedzieć z życia zawodnika. Rzecz jasna nie mogło zabraknąć wspomnienia o jego rodzinie. Przedstawiono zarówno mamę reprezentanta Polski, wspominając o tym, że była siatkarką, a także napisano o żonie piłkarza.

Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego

Ale właśnie tutaj zrobiono wpadkę. Ukochana Lewandowskiego została przedstawiona jako Anna Stachurska, a więc z panieńskiego nazwiska, co jest błędem. Trenerka fitness używa nazwiska męża, co w Polsce jest regułą. Pomyłka może wynikać stąd, że w Hiszpanii kobiety często zostają przy nazwisku panieńskim i dodają do tego nazwisko męża, co nie zmienia faktu, że media Barcelony znów nie postarały się w sprawie Lewandowskiego.

Anna Lewandowska

i

Autor: Skrin/fcbarcelona.com
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze