Robert Lewandowski

i

Autor: Pau BARRENA/AFP/East News

Horror gwiazdy

Kumpel Lewandowskiego napadnięty we własnym domu! Miał zostać pobity, rozegrały się dramatyczne sceny

2022-08-29 10:29

Piłkarze bardzo często starają się zachować w tajemnicy szczegóły swojego życia prywatnego, a zwłaszcza to, gdzie dokładnie mieszkają. Wynika to z faktu, że zawodnicy coraz częściej są na celowniku złodziei. Boleśnie przekonał się o tym Pierre-Emerick Aubameyang. Kolega Lewandowskiego w nocy został napadnięty we własnym domu i pobity przez złodziei, którzy zastraszali również jego żonę.

Napady na domy piłkarzy stały się niestety częstym i bardzo niebezpiecznym procederem. W ostatnim czasie o takich dramatycznych scenach można było usłyszeć przede wszystkim z Anglii, gdzie złodzieje z dużą regularnością włamywali się do domów zawodników. Przestępcy doskonale wiedzą, że w mieszkaniach bogatych piłkarzy kryją się cenne łupy.

Robert Lewandowski postawił na swoim. Fanka zalała się łzami, ta scena po meczu przejdzie do historii

Aubameyang pobity przez złodziei. Dramatyczne sceny

Ale również w innych krajach zawodnicy są na celowniku złodziei. Z Hiszpanii dotarły bardzo niepokojące informacje dotyczące Pierre-Emericka Aubameyanga. Gabończyk w nocy miał zostać napadnięty we własnym domu, o czym informuje korespondent "Onda Cero Radio". Więcej szczegółów przekazała Rebecca Carranco w mediach społecznościowych.

Prezydent FC Barcelona stanął obok Ronaldo i... Szok, miał podbite oko. Znamy szczegóły urazu Joana Laporty

Tyle Robert Lewandowski zarabia w Barcelonie. Nie jest najbogatszy!

Według dziennikarki do napadu doszło w okolicach godziny pierwszej w nocy. Do domu napastnika FC Barcelona miało się wedrzeć czterech mężczyzn, co potwierdziły policyjne źródła. Przestępcy grozili piłkarzowi i jego rodzinie bronią oraz metalowymi prętami. Co najgorsze, Aubameyang miał zostać pobity przez napastników. Według "RAC 1" zawodnik i jego żona byli związani.

Przestępcy rzucili ich na ziemię i w takiej pozycji mieli przebywać przez godzinę. Horror zakończył się wówczas, gdy złodzieje włamali się do sejfu i ukradli biżuterię. Policja od wczesnych godzin porannych poszukuje podejrzanych, którzy z miejsca zdarzenia mieli oddalić się białym Audi A3 oraz mieli porozumiewać się w języku włoskim.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?

Kto wygra mundial w Katarze?

Włącz podcast i sprawdź, które kraje mają największą szansę!

Listen to "MUNDIAL W KATARZE. Oceniamy grupy. NIESPODZIANKI. FAWORYT. [Super SPORT]" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze