LEGENDA Realu zostaje w klubie. Odrzucił BAJECZNĄ ofertę

2020-11-18 16:36 PSt
Sergio Ramos
Autor: PIERRE-PHILIPPE MARCOU/AFP/East News Sergio Ramos

W ostatnich dniach bardzo dużo mówiło się o rzekomym transferze Sergio Ramosa do Paris Saint-Germain. Hiszpan nie mógł porozumieć się z Realem w kwestii nowego kontraktu, co postanowił wykorzystać klub ze stolicy Francji. Najnowsze doniesienia mówią jednak o tym, że Ramos odrzucił ofertę Paryżan i jest bardzo bliski podpisania nowej umowy ze swoim obecnym klubem.

Kością niezgody pomiędzy Sergio Ramosem a prezydentem Realu – Florentino Perezem – była długość nowego kontraktu obrońcy. Kapitan „Los Blancos” i reprezentacji Hiszpanii oczekiwał minimum dwuletniej umowy, klubowi włodarze oferowali mu jedynie roczny kontrakt. Wymaganiom piłkarza gotowe było sprostać PSG, przez co transfer wydawał się bardzo prawdopodobny. Najnowsze mediowe doniesienia sugerują jednak, że Ramos najprawdopodobniej porozumie się z Realem i podpisze ostatecznie nowy kontrakt.

Struś PĘDZIWIATR podbija kadrę! Płacheta jak RAKIETA | Futbologia

Manu Carreño z rozgłośni „Cadena SER”, jedna z najlepiej poinformowanych osób na hiszpańskim rynku transferowym donosi, że od kilku dni trwają zaawansowane rozmowy pomiędzy Florentino Perezem i Sergio Ramosem. Wedle tych informacji obie strony ustaliły już zdecydowaną większość szczegółów, do wyeliminowania pozostały jedynie drobne rozbieżności w kwestiach finansowych. Te nie powinny jednak stanowić problemu i obaj zainteresowani powinni w niedługim czasie znaleźć kompromis.

Kolejny EMERYTOWANY piłkarz powróci do gry?! DUŻE nazwisko!

Sergio Ramos trafił do Realu Madryt w 2005 roku z Sevilli. W barwach „Królewskich” zagrał w tym czasie w 660 meczach, strzelając 100 bramek. Jeśli mediowe doniesienia potwierdzą się i Hiszpan podpisze kontrakt obowiązujący do 2023 roku, będzie to dopiero drugi taki przypadek w erze Florentino Pereza. Pierwszym zawodnikiem mającym ponad 30 lat, który podpisał dłuższą niż roczną umowę był Cristiano Ronaldo.

OBRZYDLIWE zachowanie Messiego. Podczas meczu dopuścił się OKROPIEŃSTWA

Najnowsze