Leo Messi

i

Autor: Cyfrasport Leo Messi

Będzie hitowy transfer?

Leo Messi wróci do Barcelony? Media podają sensacyjną wiadomość, to może wydarzyć się naprawdę!

2023-02-22 12:52

Leo Messi będzie piłkarzem Barcelony? Mimo że Argentyńczyk odchodził z katalońskiego klubu w nienajlepszej atmosferze, to hiszpańskie media informują, że do powrotu Argentyńczyka na Camp Nou rzeczywiście może dojść. Trzeba przyznać, że ten transfer byłby jednym z największych wydarzeń w światowej piłce nożnej.

Leo Messi będzie bohaterem dużego transferu? Według doniesień medialnych, zawodnik Paris Saint Germain bardzo poważnie myśli na tym, aby ponownie pojawić się w klubie z Camp Nou, żeby zagrać tam ponownie. Czy będziemy świadkami dużego powrotu?

Leo Messi ponownie w Barcelonie? Mają trwać poważne rozmowy!

Według doniesień medialnych, Leo Messi niechętnie myśli o tym, aby przedłużać swój kontrakt z Paris Saint-Germain i drogi jego kariery mogą ponownie ściąć się z Barceloną. Ojciec zawodnika, który przy okazji zajmuje się jego interesami, miał spotkać się z włodarzami Barcelony, aby pomówić o powrocie swojego syna do klubu. Jakby tego było mało, na ponowne przyjście Messiego ma naciskać trener Blaugrany, Xavi, który ma nadal utrzymywać bardzo bliskie relacje z Argentyńczykiem i jego otoczeniem. Kiedy miałoby przejść do przenosin? Tego jeszcze nikt nie wie. Jak na razie wiadomo, że kontrakt Messiego z Paryżanami kończy się w czerwcu 2024 roku i klub będzie musiał się bardzo postarać, jeśli będzie chciał liczyć dalej na usługi kapitana reprezentacji Argentyny.

Listen on Spreaker.
Najnowsze