Lewandowscy: Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Zobacz fotografie

Lewandowska pokazała widoki z mieszkania. Zapierają dech w piersiach, malownicze obrazki zachwycają

2022-07-25 10:54

Transfer Roberta Lewandowskiego do FC Barcelona oznacza nie tylko zmiany sportowe, lecz także - a może przede wszystkim - zmiany życiowe. Po kilkunastu latach spędzonych w Niemczech, gdzie piłkarz założył rodzinę, Lewandowscy wyprowadzają się do Hiszpanii. Na Półwyspie Iberyjskim mają już posiadłość na Majorce, jednak mówi się, że na co dzień będą żyć pod Barceloną. Lewandowska pokazała widoki z mieszkania, a te zapierają dech w piersiach!

Transfer Lewandowskiego do Barcelony to zdecydowanie największy hit letniego okna transferowego. Saga związana z przenosinami polskiego napastnika do stolicy Katalonii ciągnęła się miesiącami, ale w końcu doszło do szczęśliwego zakończenia. "Blaugrana" zapłaciła Bayernowi 45 milionów euro i 5 mln w bonusach, a "Lewy" stał się najdroższym piłkarzem w historii polskiej piłki. Do tego spełnił marzenie o grze w Hiszpanii i po 8 latach opuścił Monachium. To sprawia, że przed nim i całą jego rodziną ogromne zmiany. Od 2010 roku, gdy przeniósł się z Lecha Poznań do Borussii Dortmund, mieszkał w Niemczech. Tam założył rodzinę, tam wychowywały się jego córki. Teraz Lewandowscy muszą przenieść się na Półwysep Iberyjski, do czego przygotowywali się od kilku miesięcy.

Robert Lewandowski zabrał głos po debiucie. Nagranie w mig stało się hitem! Czyste szaleństwo

Zobacz koniecznie: Jasnowidz Jackowski miał wielką wizję w sprawie Lewandowskiego w Barcelonie! Nie zostawił złudzeń, rozegra się wielka walka

Lewandowski oficjalnie zaprezentowany w Barcelonie!

Lewandowscy urządzają się w Hiszpanii. Zdjęcia Ani robią wrażenie

Kilka miesięcy temu media obiegła wiadomość o nowej posiadłości Lewandowskich na Majorce. Plotki szybko okazały się prawdziwe, bowiem tuż po zakończeniu piłkarskiego sezonu rodzina najlepszego piłkarza świata 2020 i 2021 r. udała się na wakacje właśnie tam! Wówczas "Lewy" był jeszcze piłkarzem Bayernu, ale głośno mówiło się o transferze. Być może był to jeden z powodów, dla których ostatnie miesiące najbliżsi 33-latka spędzili w Hiszpanii. Anna nie ukrywała, że ich córki zaczęły nawet chodzić do tamtejszego przedszkola! Po oficjalnym transferze rozpoczęły się spekulacje, gdzie zamieszkają Lewandowscy. 

Xavi wprost o Lewandowskim! Wypowiedź nie pozostawiająca wątpliwości, to wiele mówi o Polaku

Galeria poniżej: Lewandowska pokazała widoki z mieszkania! Malownicze obrazki zachwycają

Lewandowscy w Barcelonie. Gdzie zamieszkają?

Mogłoby się wydawać, że piłkarz zamieszka z rodziną w Barcelonie. Dla wielu kibiców jest to wyjątkowe miejsce, w którym aż chce się żyć. Jednak według doniesień Lewandowscy wybrali miejscowość Sitges. Jest to miasteczko na Costa del Garraf, położone ok. 35 kilometrów od stolicy Katalonii. Duży odsetek mieszkańców tego miasta stanowią obcokrajowcy. Prawdopodobnie kapitan reprezentacji Polski wraz z rodziną dołączy do tego grona.

Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?
Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze