Mariusz Pudzianowski, Robert Lewandowski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express/ Cyfra Sport Mariusz Pudzianowski, Robert Lewandowski

Nawet "Pudzian" zareagował

Mariusz Pudzianowski zobaczył wideo z Lewandowskim i nie wytrzymał. Postawił sprawę jasno, zaoferował pomoc

2023-11-27 8:37

Robert Lewandowski zagrał pełne 90 minut w barwach Barcelony w meczu przeciwko Rayo Vallecano, lecz nie zdołał się wpisać na listę strzelców. Ostatecznie jego drużyna tylko zremisowała 1:1 i na pewno nie uciszy tym krytyków zarówno całej drużyny, jak i Polaka. Nie ma jednak wątpliwości, że w meczu doszło do skandalicznego zachowania jednego z zawodników Rayo wobec właśnie Lewandowskiego. Wideo z całego zdarzenia wzburzyło nawet Mariusza Pudzianowskiego.

Mariusz Pudzianowski po porażce z Arturem Szpilką na XTB KSW Colosseum 2 nie miał jeszcze okazji wrócić do klatki. Wielu fanów zastanawia się, czy to nie jest już czas, aby legenda największej polskiej organizacji MMA nie przeszła na zasłużoną emeryturę. Sam Pudzianowski takiej deklaracji nie złożył, jednak już wcześniej zapowiedział, że „nic nie musi” i będzie walczył, dopóki zdrowie pozwoli i będzie miał ku temu chęci. Pudzianowski słynie z tego, że chętnie też udziela się w temacie innych sportów – często podśmiewał się z reprezentacji Polski, gdy ta ponosiła porażki, ale też potrafił stawać w obronie Roberta Lewandowskiego, gdy ten był nadmiernie krytykowany. Tym razem postanowił skomentować wideo ze skandalicznym zachowaniem Floriana Lejeune z Rayo Vallecano wobec właśnie Lewandowskiego.

Mariusz Pudzianowski komentuje wideo z Lewandowskim. Proponuje Polakowi pomoc

Nagranie z udziałem obrońcy Rayo i Robertem Lewandowskim wywołało w sieci ogromną burzę. Widać na nim, jak Lejeune łapie Lewandowskiego za szyję i rzuca nim o ziemię, a wszystko dzieje się bez piłki. Jednak VAR nie zainterweniował w tej sytuacji, co tym bardziej rozwścieczyło fanów „Dumy Katalonii”.

Porównania do MMA w tej sytuacji nie są odosobnione i na takie pozwolił sobie ktoś, kto MMA zdążył już poznać. Mariusz Pudzianowski udostępnił na swoim profilu na Instagrmie wideo z całej sytuacji z bardzo wymownym komentarzem. – Obalenie MMA na Robercie Lewandowskim? Jednak w piłce nożnej potrzebna jest też obrona... przed obaleniami. Robert, pomogę! – napisał Mariusz Pudzianowski, oznaczając profil polskiego napastnika na Instagramie. Bierność sędziego w tej sytuacji sprawia, że oferta Pudzianowskiego nie wydaje się być taka niedorzeczna...

ROBERT LEWANDOWSKI GORZKO ANALIZUJE MECZ Z CZECHAMI. PADŁO PYTANIE O BARAŻE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze