Sara James  - Nie raz zmieniałam szkołę!

i

Autor: Tomasz Radzik Sara James - Nie raz zmieniałam szkołę!

Co za reklama!

Nie tylko Lewandowski był dzisiaj na Camp Nou. Polscy fani spojrzeli na murawę, a tam polska piosenkarka!

2023-02-19 21:44

Robert Lewandowski stanął dziś przed szansą na zwiększenie ilości bramek w LaLiga w spotkaniu przeciwko Cadiz. Nie był to jedyny polski akcent, gdyż na bandach reklamowych na stadionie pojawiły się reklamy promujące najnowszy singiel polskiej piosenkarki, Sary James! Fani od razu wyłapali ten akcent!

Mecz Barcelony z Cadizem był dla polskich kibiców kolejną okazją, aby zobaczyć grę kapitana reprezentacji Polski w barwach słynnej Barcy. Co ciekawe, udział byłego napastnika Bayernu Monachium w spotkaniu nie był jedynym akcentem na stadionie Camp Nou. Na bandach reklamowych jednego z najsłynniejszych obiektów piłkarskich na świecie pojawiła się reklamówka, która pokazywała oblicze polskiej piosenkarki, Sary James! Ten detal nie umknął uwadze polskim kibicom!

Sara James na meczu Barcelony? Kibice od razu to wychwycili!

Nie da się ukryć, że Sara James to jeden z największych talentów polskiej muzyki a jej wielka sława zaczęła się dzięki udziałowi w dziecięcej Eurowizji, ale także programie America’s Got Talent, gdzie doszła do finału. Artystka promowana jest przez portal streamingowy Spotify, który przy okazji jest sponsorem klubu z Katalonii, to też na stadionie w trakcie meczu Barcy z Cadizem pojawiła się reklamówka, która zachęcała do odsłuchania jej najnowszego singla. Nie da się ukryć, że polscy fani nie mogli się spodziewać takiego widoku!

Sonda
Czy Barcelona jest w stanie wygrać obecną edycję Ligi Europy?
Listen on Spreaker.
Najnowsze