Robert Lewandowski i Vanessa Huppenkothen

i

Autor: Instagram Robert Lewandowski i Vanessa Huppenkothen

Nie gryzła się w język

Piękna modelka i dziennikarka zbeształa Lewandowskiego! Poszło o transfer do Barcelony, mocne słowa

2022-07-19 14:40

Od kilku dni cały piłkarski świat żyje przeprowadzką Roberta Lewandowskiego z Bayernu Monachium do Barcelony. Hiszpanie zapłacili za Polaka 50 milionów euro i liczą, że na boiskach La Ligi będzie równie skuteczny jak w ostatnich latach w Bundeslidze. Nie wszystkim jednak ten transfer przypadł do gustu.

Lewandowski co prawda nie podpisał jeszcze kontraktu z Barceloną, ale przeszedł już testy medyczne i parafka pod umową jest tylko kwestią czasu. Władze Dumy Katalonii z pewnością chcą to zrobić z pompą - w końcu wydali na Polaka 50 milionów euro i chcą przy jego wybitnej pomocy odzyskać dawny blask.

Były już napastnik Bayernu dotarł do Miami i spotkał się z nowymi kolegami. Lewandowski ma za sobą także sesję zdjęciową. Lada moment powinien się także pojawić na pierwszym treningu w koszulce Barcelony. Każdy krok naszego reprezentanta śledzą media na całym świecie, ale nie wszystkim ten transfer przypadł do gustu.

Ogromne zamieszanie z prezentacją Lewandowskiego. Znamy wyniki testów medycznych, przed nim ważna chwila

Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego

W tym gronie jest chociażby piękna modelka i dziennikarka ESPN Vanessa Huppenkothen. 37-letnia Meksykanka może pochwalić się olbrzymi zasięgami w mediach społecznościowych - zarówno na Instagramie jak i na Twitterze obserwują już ponad dwa miliony ludzi. Upust emocjom w związku z przeprowadzką Lewandowskiego dała na tej drugiej platformie.

Huppenkothen zamieściła zdjęcia Lewandowskiego w nowych barwach, które okrasiła zdaniem - "Bayern dal za niego wszystko. Czasem jesteśmy bardzo niewdzięczni. Nikt nie jest niezastąpiony. NIKT! Jak chcesz, to odchodź" - napisała piękna modelka.

Nie uwierzycie, jak Mateusz Morawiecki nazwał Lewandowskiego. Premier zareagował na transfer do Barcelony

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze