Piłkarz był DZIWNIE pobudzony przez kokainę podczas wywiadu? Cała prawda wyszła na jaw! [WIDEO]

2020-07-16 17:33 DaO
Nano Mesa
Autor: Twitter Nano Mesa

Wywiady przeprowadzane na żywo są jedną z najtrudniejszych czynności w zawodzie dziennikarze. Podczas takiej rozmowy może wydarzyć się naprawdę wszystko, a czasu na reakcję jest bardzo mało. W dodatku wystarczy jedno złe słowo, czy nieodpowiednia mina, aby wpaść w spore kłopoty. Przekonał się o tym hiszpański piłkarz, Nano Mesa.

Rozgrywki w wielu krajach pomału dobiegają końca. W znacznej części lig mistrzowie i spadkowicze są już znani. Ostateczne rozstrzygnięcia dotyczą także niższych klas rozgrywkowych. W Hiszpanii niedawno stało się jasne, że po wielu latach do La Liga wróci zespół Cadiz. Drużyna z południa Półwyspu Iberyjskiego kilkakrotnie była bliska awansu, ale dopiero w tym sezonie udało się zrealizować cel.

Arkadiusz Milik ZRÓWNANY Z ZIEMIĄ przez włoskie media. Nie mieli dla niego litości

Super Sport 13 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Rozłąka Cadizu z La Liga trwała czternaście lat. Nietrudno sobie wyobrazić, że po zapewnieniu sobie promocji w mieście zapanował prawdziwy szał. Piłkarze świętowali do rana i nie zamierzali ukrywać, że tego wieczoru nie będą wylewać za kołnierz. Podczas celebry obecni byli również dziennikarze, którzy przeprowadzali rozmowy z zawodnikami.

WYCIEKŁ sportowy sekret 51-letniej Jennifer Lopez! Jej gorące ciało jest jego zasługą! [ZDJĘCIA]

Najwięcej mówiło się o wywiadzie Nano Mesy. Wszystko przez mimikę i gesty piłkarza. Te były... nietypowe. W sieci rozpętała się burza, że Mesa był pod wpływem kokainy. Hiszpan postanowił zaprzeczyć plotkom w najlepszy możliwy sposób. Zrobił bowiem test na obecność narkotyku we krwi. ten pokazał wynik negatywny. - Czułem się zobowiązany do podjęcia działań w obliczu nieprawdziwych zarzutów. Dlatego zdecydowałem się przeprowadzić test, który pokazał, że oskarżenia są całkowicie fałszywe - napisał Mesa w oświadczeniu.

Najnowsze