Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/_rl9 Anna i Robert Lewandowscy

Rodzina Lewandowskiego

Robert Lewandowski znów pokazał, ile znaczy dla niego rodzina. Wzruszający moment, to zdjęcie mówi wszystko

2022-08-06 12:41

Robert Lewandowski w piątek, 5 sierpnia został zaprezentowany na Camp Nou. W tej niezwykle ważnej chwili towarzyszyła mu rodzina – żona, mama, teściowa o raz siostra. To tylko pokazuje, jak ważna dla niego jest rodzina, co potwierdzają też słowa, jakie Robert Lewandowski umieścił pod zdjęciem udostępnionym na Instagramie, na którym pozuje wraz ze swoimi najbliższymi.

Robert Lewandowski zrobił kolejny krok w swojej karierze. Czy przejście do FC Barcelona to dobra decyzja? O tym przekonamy się najwcześniej za kilka miesięcy, a tak naprawdę ruch ten w pełni będziemy mogli ocenić dopóki Lewandowski nie zakończy swojej przygody z Barceloną. Nie zmienia to jednak faktu, że transfer kapitana reprezentacji Polski do „Dumy Katalonii” to wielkie wydarzenie, a oficjalna prezentacja pokazała, jak wielkie nadzieje się z nim wiążą. Była to wyjątkowa chwila także dla samego Lewandowskiego, któremu podczas prezentacji towarzyszyły najbliższe osoby – żona, mama, teściowa oraz siostra.

Robert Lewandowski porozmawiał na ten temat z Depayem! Holender jasno odpowiedział Polakowi

Zobacz zdjęcia z oficjalnej prezentacji Roberta Lewandowskiego. Kliknij w galerię poniżej:

Lewandowski wspierany przez rodzinę. Piękne zdjęcie z Camp Nou

Prezentacja Roberta Lewandowskiego na Camp Nou odbiła się szerokim echem na całym świecie i była bardzo mocno komentowana, szczególnie w Polsce. Sam Lewandowski udostępnił na Instagramie kilka zdjęć, które pokazują, jak ważne było to dla niego wydarzenie. Nie jest żadną tajemnicą, że dla Polaka bardzo ważna jest rodzina, o czym mówił on wielokrotnie. Także teraz nie mogło zabraknąć jego najbliższych.

Iga Świątek skomentowała prezentację Lewandowskiego! Co za słowa, wielka klasa Polki

Na Camp Nou pojawiła się oczywiście żona piłkarza, Anna Lewandowska, ale też jego siostra oraz mama i teściowa. Cała piątka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie, które Lewandowski udostępnił na Instagramie i które podpisał bardzo wymownie. – moja rodzina, moje największe wsparcie i moja najsilniejsza motywacja – czytamy pod zdjęciem.

Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelona
Najnowsze