Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Co za gest!

Robert Lewandowski zszokował podczas prezentacji! Wystarczyło, że zrobił jedno, wielka klasa

2022-07-20 18:52

Oczekiwanie nareszcie dobiegło końca! Robert Lewandowski został oficjalnie zaprezentowany jako piłkarz FC Barcelona. Środowa ceremonia nie trwała zbyt długo, ale już nikt nie ma wątpliwości, że polski napastnik został nową gwiazdą wicemistrzów Hiszpanii. Natychmiast zdobył też serca kibiców. Wystarczyło, że Lewandowski zrobił jedno, czym zszokował podczas prezentacji.

Hit letniego okienka transferowego jest już znany. Po ośmiu owocnych latach spędzonych w Bayernie Monachium, Robert Lewandowski zmienił klub. Co więcej, trafił do jeszcze większej drużyny. Przenosiny do FC Barcelony ekscytują kibiców na całym świecie, gdyż "Duma Katalonii" to prawdziwy piłkarski gigant. "Lewy" stał się pierwszym Polakiem w jej barwach i przy okazji został najdroższym polskim piłkarzem w historii. Katalończycy zapłacili za niego aż 45 milionów euro i 5 mln w bonusach. Fani oszaleli ze szczęścia i żyją każdą chwilą 33-latka w nowych barwach. Sam klub również rzetelnie dokumentuje niemal wszystkie pierwsze momenty Lewandowskiego podczas przedsezonowego obozu w Miami. Głównym punktem pierwszych dni Polaka w "Blaugranie" miała być oficjalna prezentacja, z którą były pewne problemy. Ostatecznie odbyła się ona w środę i kapitan reprezentacji Polski zdobył serca kibiców już w pierwszym zdaniu.

Wydało się, z kim Robert Lewandowski zakumplował się w Barcelonie. Wpadlibyście na to?

Anna Lewandowska będzie miała gorącą konkurencję na trybunach w Barcelonie!

Lewandowski zszokował podczas prezentacji! Wystarczyło, że zrobił jedno

Sama ceremonia rozpoczęła się z kilkunastominutowym opóźnieniem, ale fani w końcu doczekali się oficjalnego powitania "Lewego". W Hotelu Conrad w Miami na specjalnej ściance pojawili się prezes klubu, Joan Laporta, oraz nowy piłkarz Barcelony. Wydarzenie rozpoczął Hiszpan, jednak po krótkiej przemowie oddał głos najlepszemu zawodnikowi świata 2020 i 2021 r. Wówczas nie obyło się bez wpadki, gdyż mikrofon Polaka nie działał. A były napastnik Bayernu chciał zaskoczyć wszystkich, co po chwili konsternacji wyszło mu znakomicie.

Joan Laporta szczerze o Annie Lewandowskiej. Prezydent Barcelony nie ma wątpliwości, wymownie o żonie Lewandowskiego

Sonda
Czy Robert Lewandowski odniesie sukcesy w Barcelonie?

Lewandowski przywitał się z kibicami w języku hiszpańskim! - Dzień dobry. Dziękuję. Nazywam się Robert, jestem z Polski. Żyję w Barcelonie - powiedział szeroko uśmiechnięty. Jego próba spotkała się z niesamowicie pozytywną reakcją zgromadzonych widzów i pracowników klubu. Wcześniej we wszystkich materiałach okołotransferowych Polak posługiwał się językiem angielskim, ale podczas oficjalnej prezentacji wykorzystał podstawowe hiszpańskie zwroty i błyskawicznie zdobył serca kibiców.

Listen to "SuperSport" on Spreaker.
Jan Tomaszewski ostro o transferze Lewandowskiego
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze