Świeczka, znicz

i

Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Tajemnicza śmierć młodego piłkarza. Co za tragedia, miał zaledwie 20 lat

2021-04-25 22:21

Kibice hiszpańskiej piłki oraz klubu UD Las Palmas pogrążyli się w żałobie po tym, jak hiszpańskie, a później europejskie media obiegła informacja o śmierci byłego zawodnika młodzieżowej drużyny klubu z Wysp Kanaryjskich. Młody zawodnik zmarł nagle, a informacja o przyczynie zgonu Luisa Ojedy Suareza nie został podana do informacji publicznej. Śmierć 20-latka piłkarze Las Palmas uhonorowali rozgrywając ostatni mecz ligowy z czarnymi opaskami.

Świat futbolu pożegnał już wielu młodych piłkarzy, którzy przedwcześnie pożegnali się z życiem, pozostawiając w żałobie nie tylko swoje rodziny i najbliższych, ale również kibiców, którzy jeszcze niedawno oglądali ich na murawie. W niedzielę 25 kwietnia smucić mogli się wszyscy fani hiszpańskiej piłki oraz ekipy UD Las Palmas. Klub z Wysp Kanaryjskich poinformował bowiem za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych o śmierci byłego zawodnika drużyny młodzieżowej "Żółto-niebieskich". Luis Ojeda Suarez nie był jednak w stanie przebić się do pierwszej drużyny Las Palmas i jak informuje hiszpańskiej "Mundo Deportivo", po nieudanej przygodzie na Wyspach Kanaryjskich miał problemy ze znalezieniem nowego klubu, przez co pracował w branży hotelarskiej.

Mateusz Gamrot bawi się na rajskiej plaży! Tak gwiazdor UFC wypoczywa po ostatnim zwycięstwie [ZDJĘCIE]

Niestety był piłkarz zmarł w wieku 20 lat. Informacje o przyczynie śmierci 20-latka nie zostały podane do wiadomości opinii publicznej, a kibice dowiedzieli się jedynie, że Suarez zmarł nagle. Pomimo tego, że młody piłkarz nie kontynuował swojej kariery w barwach UD Las Palmas, klub z Wysp Kanaryjskich uhonorował śmierć Suareza i w ostatnim ligowym spotkaniu przeciwko Espanyolowi, piłkarze "Żółto-niebieskich" pojawili się na murawie w czarnych opaskach na ramionach.

Wielki sukces Tomasza Kędziory! Panowanie Szachtara skończone, Dynamo Kijów mistrzem Ukrainy

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia
Sonda
Real Madryt czy FC Barcelona?
Najnowsze