Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: Instagram/_rl9 Anna i Robert Lewandowscy

Przepiękna posiadłość

Tak Lewandowscy mieszkają w Barcelonie. Luksusy aż się wylewają, po zdjęciach z posiadłości opadną wam szczęki

2022-12-26 15:21

Robert Lewandowski zdecydowaną część swojej kariery spędził w Niemczech. Najpierw reprezentował barwy Borussii Dortmund, a następnie Bayernu Monachium. Ubiegłego lata zdecydował się na jeden z najważniejszych kroków w przygodzie z piłką. Związał się z FC Barcelona, gdzie radzi sobie znakomicie. Przenosiny do Katalonii sprawiły również, że Lewandowscy musieli znaleźć nowe mieszkanie. Zdecydowali się na wybór pięknej posiadłości.

Robert Lewandowski przez długi czas nie musiał ruszać się z Bayernu Monachium, bo klub z Bawarii gwarantował napastnikowi walkę o najwyższe cele w każdym sezonie. Kapitan reprezentacji Polski uznał jednak, że przyszła pora na kolejne wyzwania i postanowił zmienić klub. Latem byliśmy świadkami długiego serialu pt. "Lewandowski przechodzi do FC Barcelona". Zwrotów akcji było sporo, ale ostatecznie piłkarz dopiął swego.

Mieszkanie Lewandowskich w Barcelonie. Luksusu aż się wylewają

Podpisał kontrakt z jednym z największych klubów na świecie i w barwach Dumy Katalonii radzi sobie znakomicie. Lewandowski jest najlepszym strzelcem Barcelony i jej zdecydowanym liderem. Choć zespół prowadzony przez Xaviego jest w trakcie przebudowy, już w tym sezonie fani z Camp Nou liczą na kolejne trofea. Przeprowadzka do Hiszpanii wiązała się oczywiście ze zmianą mieszkania. Jak informowały niektóre media, Lewandowscy już dużo wcześniej szukali odpowiedniego miejsca. Według licznych doniesień dom piłkarza znajduje się w Castelldefes.

Posiadłość w miejscowości pod Barceloną jest ogromna i jak podawał "Fakt", Lewandowscy mają do dyspozycji kilka sypialni, przestronną otwartą kuchnię, tarasy i własny basen. W pobliżu znajduje się również plaża, na której piłkarz może odpoczywać w przerwie od treningów. W mieszkaniu Lewandowskich nie mogło zabraknąć również siłowni. W poniższej galerii zobaczycie, jak mieszka piłkarz Barcelony wraz z rodziną.

Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze