Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Ma nowy pseudonim!

Tak Roberta Lewandowskiego nazywają Hiszpanie! Ten pseudonim mówi wszystko, jak najbardziej zasłużył!

2022-09-05 8:38

Robert Lewandowski wyrasta na prawdziwą gwiazdę Barcelony i hiszpańskiej LaLigi. Polak ma już w klasyfikacji strzeleckiej aż 5 bramek i wraz z Iago Aspasem z Celty Vigo okupuje pozycję lidera klasyfikacji strzelców. Hiszpańskie media, rozkochane w napastniku reprezentacji Polski, postanowiły nadać mu nowy pseudonim, który chyba najlepiej oddaje szacunek, jakim darzy się Polaka.

Robert Lewandowski kontynuuje passę dobrych występów dla Barcelony! W ostatnim spotkaniu hiszpańskiej LaLigi napastnik reprezentacji Polski walnie przyczynił się do zwycięstwa "Dumy Katalonii" nad Sevillą, strzelając jedną z bramek w trakcie spotkania. Wielkich uczuć do gracza reprezentacji Polski nie ukrywają hiszpańscy dziennikarze, którzy postanowili nadać mu nawet nowy pseudonim! Te słowa mówią praktycznie wszystko!

Justyna Żyła wychodzi na randkę! Odsłoniła nogi i pozwoliła sobie na głęboki dekolt, nie mogła ukryć szczęścia, mamy zdjęcie

Robert Lewandowski z nowym pseudonimem. Zasłużył na niego!

Robert Lewandowski został podsumowany przez dziennikarzy katalońskiego "Sportu", którzy nie mogli przejść obojętnie obok gry Polaka w spotkaniu przeciwko Sevilli. Na najnowszym wydaniu sportowej gazety, Lewandowski nie dość, że pojawił się na okładce, to jeszcze z zupełnie nowym pseudonimem, a więc "Mister Gol". Zważając na fakt, jak wielką skutecznością w wykończeniu akcji bramkowych cieszy się były napastnik Bayernu Monachium, nie można powiedzieć, aby to nazewnictwo było na wyrost! 

Fani zażenowani zachowaniem Igi Świątek! Wszystko przez jedno zagranie, posypały się gromy!

Dziennikarze rozpływają się nad Lewandowskim. Nie widzą jego słabych stron

Jak piszą dziennikarze "Sportu", transfer Lewandowskiego z Bayernu do Barcelony jest prawdziwą rewelacją a on sam bardzo szybko zapracował sobie na miłość fanów "Dumy Katalonii".

- "Pobyt Lewandowskiego w Barcelonie jest pełen świateł i na razie bez cienia. Napastnik przybył, aby ożywić przebojową drużynę, a u jego boku wszystko jest radością i hulanką. Bramki wypadają mu z kieszeni i już stał się jednym z najbardziej cenionych piłkarzy przez fanów - piszą dziennikarze.

Sonda
Ile goli strzeli Robert Lewandowski w lidze hiszpańskiej w tym sezonie?
Lista najlepiej zarabiających polskich piłkarzy. Lewandowski nie ma sobie równych!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze