Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/_rl9 Robert Lewandowski, Anna Lewandowska

Sceny jak z filmu

Takiego nagrania Lewandowskich jeszcze nie było. Robert i Anna w imprezowym szale, ruchy jak z Dirty Dancing

2023-01-02 10:39

Piłkarze w wielu najlepszych ligach Europy nie mieli zbyt wiele czasu na świętowania nadejścia nowego roku. Liga angielska, francuska, czy hiszpańska nie ma przerwy i zawodnicy muszą być w pełnej gotowości. Nie oznacza to jednak, że nie można pozwolić sobie na drobną imprezę. Anna Lewandowska opublikowała wideo z noworocznego przyjęcia, na którym można zobaczyć, jak wraz z Robertem szaleją na parkiecie.

Robert Lewandowski pierwotnie miał nie zagrać w meczu z Espanyolem, gdyż został ukarany trzema meczami przerwy za czerwoną kartkę w ostatnim spotkaniu przed mundialem, a także za gest, który wykonał w kierunku sędziego. Sankcja została jednak zawieszona i kapitan reprezentacji Polski nie miał wolnego sylwestra. W Derbach Barcelony nie zaprezentował się zbyt dobrze i zebrał dość niskie noty za swój występ. A jego drużyna niespodziewanie straciła punkty z niżej notowanym rywalem.

Lewandowski szaleje na parkiecie. Kocie ruchy kapitana kadry

Czasu na przygotowania do zabawy sylwestrowej nie było więc zbyt dużo, ale jak można zobaczyć na profilach społecznościowych Roberta i Anny Lewandowskich, udało im się uczestniczyć na przyjęciu ze znajomymi. I jak to podczas ostatniego wieczoru w roku nie mogło zabraknąć gorących rytmów i tańców. A sam napastnik Barcelony przyznawał, że lubi ruszać się na parkiecie.

Dowodem na to jest również nagranie, które opublikowała Anna Lewandowska. Widać na nim, jak sama trenerka fitness oraz jej ukochany szaleją w tańcu. Wielu może być zachwyconych, jak porusza się kapitan reprezentacji Polski. Niektóre sceny przypominają nawet obrazki z popularnego filmu "Dirty Dancing". Lewandowscy nowy rok przywitali więc w szampańskich nastrojach.

Lewandowski ZWOLNIŁ Michniewicza? Wymowna odpowiedź po meczu z Francją
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze