Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska

O wszystkim powiedziała!

To zrobi Anna Lewandowska pod nieobecność męża. Wyjeżdża z Hiszpanii, przed nią trudny okres

2022-11-16 13:10

Anna Lewandowska postanowiła powiedzieć, co zrobi pod nieobecność męża. Wówczas gdy napastnik Barcelony będzie z reprezentacją Polski, jego małżonka opuści Hiszpanię, o czym powiedziała na swoich mediach społecznościowych. Przed trenerką ciężki i bardzo intensywny okres.

Anna Lewandowska postanowiła powiedzieć, co będzie robić pod nieobecność swojego męża. Trenerka na swoich mediach społecznościowych przyznała, że przed nią dość intensywny okres, w którego trakcie opuści zamieszkiwaną przez sobą Hiszpanię. Na jaw wyszła cała prawda.

To będzie robić Anna Lewandowska pod nieobecność męża. O wszystkim powiedziała swoim fanom 

W trakcie ostatnich dni na mediach społecznościowych Roberta i Anny Lewandowskich pojawiło się wiele wzruszających zdjęć, które prezentowały pożegnanie męża z żoną. Okazuje się, że mimo tęsknoty, Lewandowska ma duże plany względem nieobecności swojego ukochanego i będzie to dla niej wyjątkowo pracowity okres. Okazuje się, że była mistrzyni karate, wyjedzie z Hiszpanii po to, aby móc popracować w Polsce, gdzie Lewandowska prowadzi dużo swoich aktywności biznesowych.

- Czas na wizytę w Polsce i intensywne dni w pracy - napisała Anna Lewandowska na zdjęciu opublikowanym na portalu społecznościowym.

Niewykluczone, że przy okazji wizyty w Polsce, Anna Lewandowska zjawi się na meczu piłkarskiej reprezentacji Polski tuż przed wylotem do Kataru, który będzie rozgrywany na stadionie warszawskiej Legii.

Anna Lewandowska

i

Autor: instagram.com/annalewandowskahpba
Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze