Zinedine Zidane

Autor: EastNews Zinedine Zidane zaskoczył wszystkich i ogłosił, że odchodzi z Realu Madryt

Zinedine Zidane dostał korkami w usta. Zobaczcie DRASTYCZNE zdjęcia!

2020-02-17 16:42

Real Madryt w meczu z Celtą Vigo (2:2) zgubił punkty, a jego trener, słynny Zinedine Zidane (48 l.), omal nie stracił zębów. Francuz w przedziwny sposób zderzył się z Josephem Aidoo (25 l.), przeturlał się po nim, a na koniec but Ghańczyka wbił się w twarz trenera. Wyglądało to koszmarnie!

- Czuję ogromny ból – powiedział po meczu Zidane. Na szczęście jego słowa odnosiły się do wyniku meczu, a nie kondycji fizycznej po kopniaku. Bo choć wyglądało na to, że Zidane może stracić kilka zębów, wyszedł ze starcia bez szwanku.

Gdyby nie był łysy, w trakcie i po meczu z Celtą straciłby zapewne wiele włosów. Real zagrał słabo i stracił punkty z walczącym o utrzymanie rywalem. - Włożyliśmy wiele wysiłku, w drugiej połowie wróciliśmy do meczu. Pięć minut przed końcem Celta doprowadziła do remisu – narzekał Zidane.