Zobacz zdjęcia!

Czesław Michniewicz nie rozstaje się z ubraniami z PZPN-u. W stroju selekcjonera zadbał o swoją wypasioną furę, mamy zdjęcia

2023-03-13 13:38

Czesław Michniewicz od pewnego czasu nie jest już selekcjonerem reprezentacji Polski, ale ten okres będzie z nim na stałe. 53-latek spełnił marzenie i widać, że praca w narodowej drużynie była dla niego wszystkim. Nawet na bezrobociu Michniewicz nie rozstaje się z ubraniami z PZPN-u i w stroju selekcjonera zadbał o swoją wypasioną furę.

Michniewicz wraz z końcem roku skończył pracę w PZPN, ale poprzedni rok był dla niego wyjątkowy. Spełnił największe marzenie i poprowadził reprezentację na mistrzostwach świata. Wyszedł z Polską z grupy, jednak to nie uratowało go przed zmianami. Cezary Kulesza postanowił nie przedłużać z nim kontraktu i postawił na Fernando Santosa, ale były selekcjoner na zawsze będzie miał piękne wspomnienia. Ma też sporo pamiątek, między innymi ubrania. Michniewicz zawsze cenił sobie komfort i wygodę, a te zapewniają mu dresy. Te z reprezentacji w dalszym ciągu są w użytku!

Czesław Michniewicz nie rozstaje się z ubraniami z PZPN-u. Zadbał o wypasioną furę

53-latek został przyłapany w myjni, gdzie postanowił zadbać o swojego Land Rovera Discovery. Ubrany na sportowo selekcjoner zajął się tym z pełnym zaangażowaniem, a dres reprezentacji okazał się idealny na tę okazję. Pomimo nie najlepszej pogody, Michniewicz umył swoją wypasioną furę na błysk i mógł ruszyć w dalszą podróż. Mimo że nie jest już związany z reprezentacją, na pewno będzie trzymał kciuki za swoich byłych podopiecznych. Już 24 marca rozpoczną oni eliminacje do Euro 2024. W galerii poniżej zobaczysz, jak Michniewicz prezentuje się na co dzień w ubraniach z PZPN-u:

Sonda
Jak oceniasz kadencję Czesława Michniewicza w reprezentacji?
Jakub Kwiatkowski o odejściu Czesława Michniewicza
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze