Tomasz Kędziora

Autor: Cyfra Sport Tomasz Kędziora

Kanonada Dynama Kijów. Tomasz Kędziora z golem dla mistrza Ukrainy [WIDEO]

2021-08-28 22:49

Gwiazdą soboty był Robert Lewandowski, który popisał sie hat trickiem dla Bayernu. Zadowolony może być także obrońca Tomasz Kędziora, który dołożył cegiełkę do wysokie wygranej Dynama Kijów. Mistrzowie Ukrainy urządzili sobie trening strzelecki i rozbili 7:0 Kolosa Kowaliwka w 6. kolejce.

Tomasz Kędziora był w składzie reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy. Po finałach selekcjoner Paulo Sousa nie zapomniał o nim i wysłał mu powołanie na wrześniowe mecze eliminacji mistrzostw świata z Albanią, San Marino i Anglią. Portugalczyk nie musi się martwić o dyspozycję kadrowicza, który przyczynił się do rozgromienia Kolosa Kowaliwka 7:0. W pierwszej połowie nasz rodak wpisał się na listę strzelców. W tym momencie Dynamo prowadziło 3:0. Do przerwy padło w sumie sześć bramek. Dla Kędziory to pierwsze trafienie w tych rozgrywkach. Dynamo jest liderem. Wyprzedza Dnipro Dnipropietrowsk o trzy punkty. W następnej kolejce (11 września) zmierzy się na wyjeździe z Metalistem Charków. Z kolei w Lidze Mistrzów ekipa z Kijowa trafiła do grupy z Bayernem Monachium, Barceloną i Benfiką Lizbona.

Lewandowski znowu to zrobił! Hat trick, jubileuszowy gol dla Bayernu i wyrównanie rekordu legendy [WIDEO]