Jan Bednarek i jego SEKSOWNA dziewczyna ZABAWIAJĄ SIĘ bitą śmietaną! Chciała złapać do buzi, ale... WIDEO

2020-04-08 16:38 CH
Jan Bednarek i Julia Nowak
Autor: Instagram Jan Bednarek i Julia Nowak

Jan Bednarek i modelka Julia Nowak tworzą piękną parę i świetnie się dogadują. W czasie epidemii i kwarantanny, gdy obrońca reprezentacji Polski i jego ukochana są skazani na własne towarzystwo, również humory cały czas im dopisują. Takie przynajmniej można odnieść wrażenie, oglądając urocze i zabawne filmiki, które sympatyczna i śliczna Julia publikuje na Instagramie. Teraz modelka podzieliła się z fanami śmiesznymi wideo, na których razem z piłkarzem zabawiają się bitą śmietaną.

Jan Bednarek i jego piękna dziewczyna Julia Nowak w czasie kwarantanny są jeszcze bardziej nierozłączni niż przed epidemią. Jednak wyraźnie im to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie. Widać, że świetnie się dogadują i czują we własnym towarzystwie. Piłkarz i śliczna modelka poznali się przez Internet. - Napisał do mnie na Snapchacie i tak się zaczęło… Zaczęliśmy codziennie ze sobą pisać, potem rozmawialiśmy na FaceTime, bo Janek był w Anglii a ja w Polsce. Ciężko było się spotkać... A pierwszy raz na żywo zobaczyłam go na meczu Polska - Kazachstan, gdzie najpierw poznałam jego menedżerów, następnie rodziców Janka i potem dopiero jego! Od razu zaiskrzyło i wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie ma większej miłości! - opowiadała Julia w wywiadzie dla "Super Expressu". W lutym, kiedy jeszcze pandemia koronawirusa nie wywróciła świata do góry nogami, piłkarz i modelka wypoczywali razem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, integrując się z sympatycznymi wielbłądami. "Wspaniały czas z ukochaną osobą!" - pisała śliczna Julia Nowak, dzieląc się z fanami efektownymi zdjęciami z pustyni.

Obłędnie SEKSOWNA zawodniczka UFC świeci GOŁĄ PUPĄ w kuchni, gotując posiłek! Te ZDJĘCIA to już przesada?!

Ostatnio Jan Bednarek i Julia Nowak mają jeszcze więcej czasu dla siebie. Rozgrywki Premier League oczywiście zawieszono, a piłkarz Southampton i modelka przestrzegają zasad kwarantanny razem z ich pociechą - uroczym buldogiem francuskim o imieniu Candy. W sobotę Julia Nowak świętowała 23. urodziny! Z tej okazji Bednarek złożył jej piękne życzenia. "Szczęśliwych urodzin dla miłości mojego życia!" - napisał. Teraz piłkarz i modelka dla zabicia związanej z kwarantanną nudy zabawiali się... bitą śmietaną. Nie chodzi jednak o łóżkowe igraszki. To popularny w internecie challenge czyli wyzwanie rzucane znajomym. Piłkarz angielskiego Southampton podrzucił do góry słodką i gęstą substancję, a modelka próbowała złapać bitą śmietanę do buzi. Jak jej poszło? Zobaczcie WIDEO.

Najnowsze