Maciej Rybus

i

Autor: Cyfra Sport Maciej Rybus

Ten transfer był błędem?

Rosjanie odstawili Macieja Rybusa. Polak nie może liczyć na grę, brutalna statystyka

2023-03-06 8:31

Przygoda Macieja Rybusa ze Spartakiem Moskwa nie wygląda jak na razie udanie. Polak, który był reklamowany w momencie transferu jako wielki nabytek klubu z Moskwy, wpadł w dość duży dołek formy, a Rosjanie na niego kompletnie nie stawiają. Te liczby pokazują brutalną prawdę na temat pozycji byłego już reprezentanta Polski w klubie.

Maciej Rybus nie tak dawno wzbudził wielkie emocje wśród kibiców reprezentacji Polski. Zawodnik wybrał grę w Rosji nad powołania do reprezentacji Polski i może żałować tej decyzji. W Spartaku Moskwa bowiem w ogóle nie gra i nie wygląda na to, aby miał zacząć wstawać z ławki utytułowanej rosyjskiej drużyny. Te liczby mówią wszystko, Polak w Spartaku nie może liczyć na wiele.

Maciej Rybus nie może liczyć na grę w Spartaku Moskwa. Bardzo zła sytuacja reprezentanta Polski

Mimo że Rybus w dość propagandowy sposób został reklamowany przez Spartak Moskwa jako duże wzmocnienie, to rzeczywistość okazała się brutalna dla piłkarza. W klubie bowiem zupełnie nie występuje i znalazł się w nim na bocznym torze. Ostatni mecz Polaka w barwach klubu miał miejsce 27 listopada 2022, kiedy to ekipa z Moskwy konfrontowała się z Zenitem Sankt Petersburg w Pucharze Rosji. W lidze z kolei, piłkarz nie zagrał od 23 października 2022 roku. Podsumowując przygodę Rybusa w Spartaku, rozegrał on zaledwie 7 spotkań ligowych i zaliczył tylko 240 minut na 1620 możliwych.

Sonda
Czy Maciej Rybus powinien być powoływany do polskiej kadry?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze