Jakub Kwiatkowski

i

Autor: Cyfra Sport Jakub Kwiatkowski

Echa decyzji

Stanowcza reakcja polskiego piłkarza po decyzji PZPN. Tak zwrócił się do Kwiatkowskiego. Emocje aż buzowały

2023-12-06 7:12

Wtorkowy wieczór nie był spokojny w polskiej piłce. Wszystko za sprawą kolejnej, nie do końca zrozumiałem decyzji PZPN. Po wielu latach pracy od kadry i związku odsunięty został Jakub Kwiatkowski, rzecznik prasowy PZPN. To dość niespodziewane posunięcie federacji, które jest szeroko komentowane przez dziennikarzy. Na wpis dotyczący Kwiatkowskiego zdecydował się również Matty Cash.

Jakub Kwiatkowski jest doskonale rozpoznawalną postacią w polskiej piłce, gdyż przy kadrze pracował niezmiennie od 10 lat. W swojej karierze współpracował z kilkoma selekcjonerami, był na najważniejszych turniejach oraz musiał reagować na wiele kontrowersyjnych tematów, które powstawały przy kadrze. Choć kibice często go krytykowali, dziennikarze chwalili sobie współpracę z Kwiatkowskim, co widać przede wszystkim teraz. Decyzja o odsunięciu rzecznika prasowego od kadry odbiła się szerokim echem i wielu żurnalistów podkreśliło, że to kolejne fatalne posunięcie PZPN.

Trzęsienie ziemi w reprezentacji Polski. Główna postać nagle odsunięta od kadry! Szok po decyzji PZPN

QUIZ: Rozpoznasz polskich piłkarzy? Lewandowskiego zna każdy, a resztę? 15/20 to absolutne minimum

Pytanie 1 z 20
Zaczniemy podobnie jak w piłce. Bramkarz na zdjęciu to...
Wojciech Szczęsny

Cash zwrócił się do Kwiatkowskiego. Emocjonalny wpis

Jako pierwszy o sprawie poinformował portal Meczyki.pl, a po wypłynięciu tych nieco szokujących wieści, w mediach społecznościowych ruszyła prawdziwa fala negatywnych komentarzy pod adresem PZPN. Na kilka słów zdecydował się również Matty Cash. Piłkarz Aston Villi w pięknych słowach podziękował Kwiatkowskiemu i zaznaczył, że gdyby nie on, Casha nie byłoby w kadrze.

- Gdyby nie Ty, przyjacielu, nie miałbym możliwości gry w tej reprezentacji. Co za dobry człowiek. Będzie nam Ciebie brakowało, przyjacielu - czytamy we wpisie reprezentanta Polski na platformie X. Do słów Cash dołączył również wspólne zdjęcie z Kwiatkowski, które wykonane zostało po meczu ze Szwecją i awansie na mundial w Katarze.

Jan Tomaszewski grzmi na reprezentację
Najnowsze