Szymon Marciniak, Leo Messi

i

Autor: AP PHOTO Szymon Marciniak i Leo Messi

Wszystko potwierdził!

Szymon Marciniak szefem PZPN? Padła jasna deklaracja, chce się tym zająć!

2022-12-30 10:51

Szymon Marciniak szefem Polskiego Związku Piłki Nożnej? Jak powiedział arbiter międzynarodowy w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim na antenie Radia Zet, planuje on po karierze sędziowskiej wystartować w wyborach na szefa polskiej centrali piłkarskiej. Padła jasna deklaracja.

Szymon Marciniak zostanie szefem PZPN? Jak powiedział sam arbiter międzynarodowy w rozmowie z Bogdanem Rymanowskim w Radiu Zet, wystartuje on w wyborach na szefa centrali piłkarskiej. Czy sędzia przejdzie podobną drogę do Michała Listkiewicza i stanie na czele związku?

Szymon Marciniak szefem PZPN? Deklaruje udział w wyborach

Bogdan Rymanowski w trakcie rozmowy z Marciniakiem zadał mu pytanie o jego plany na przyszłość, a dokładnie o to, czy pójdzie śladami Michała Listkiewicza i po latach bycia arbitrem międzynarodowym obejmie funkcje prezesa PZPN. Marciniak nie ma wątpliwości, że powalczy o stanowisko, a taka droga dla niego zdaje się być rzeczą zupełnie naturalną.

- Oczywiście. Zarządzanie później w piłce, będąc po światowym futbolu, jest naturalną koleją rzeczy - powiedział Szymon Marciniak w Radiu Zet.

Sam sędzia międzynarodowy jak na razie jednak nie zamierza kończyć kariery i skupiać się na działalności w PZPN, gdyż, jak podkreśla, jak na razie cieszy się ze swojej pracy i dostaje dużo dobrych ofert.

- Nie chcę nic zdradzać. Na razie cieszę się sędziowaniem. Możliwości dla sędziego jest wiele. Otworzył się rynek dla sędziów - mówi Szymon Marciniak.

Sonda
Czy Szymon Marciniak to najlepszy sędzia w Europie?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze