Krystian Bielik

i

Autor: Cyfrasport Krystian Bielik

Bolesne starcie reprezentanta Polski

To musiało zaboleć! Koszmarny faul na kadrowiczu w meczu ligi angielskiej

2023-03-12 19:05

Pomocnik polskiej kadry Krystian Bielik (25 l.) nie może uwolnić się od urazów. Co chwilę coś przyczepia się do niego i wyłącza go z gry. Tym razem został brutalnie kopnięty w twarz w meczu ligi angielskiej, po którym stracił dwa zęby. To musiało zaboleć!

Powrót po blisko miesiącu

Bielik może mówić o ogromnym pechu. Ostatnio z powodu urazu łydki musiał opuścić kilka meczów Birmingham. Wrócił właśnie w ten weekend. Menedżer John Eustace wystawił reprezentanta Polski w wyjściowym składzie na spotkanie z Rotherham Utd (2:0) w Championship.

Mocny kopniak w twarz

Jednak zawody zakończyły się dla niego bardzo szybko, bo już po po pół godzinie gry został zmieniony. W trakcie walki o piłkę kadrowicz dostał w twarz od rywala! Hakeem Odoffin tak wysoko podniósł nogę, że uderzył pomocnika gospodarzy. Zagrania Anglika było bardzo silne, bo Bielik stracił zęby, co uchwycił jeden z fotoreporterów.

Będzie do dyspozycji trenera Santosa?

Trzeba podkreślić, że całe zdarzenie wyglądało przerażająco. Polski pomocnik miał rozcięte usta, podbite oko, krwawił i trafił do szpitala. Nie wiadomo, czy w wyniku urazu Bielik będzie do dyspozycji selekcjonera Fernando Santosa w obliczu zgrupowania kadry przed meczami z Czechami i Albanią w el. EURO 2024.

Sonda
Czy Krystian Bielik powinien dostawać więcej szans w reprezentacji Polski?
PKO Ekstraklasa 2023.03.06
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze