Arkadiusz Milik

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Arkadiusz Milik

Mega transfer

Arkadiusz Milik piłkarzem Juventusu! Oficjalny komunikat! Bomba transferowa z udziałem Polaka

2022-08-26 9:32

Plotek łączących Arkadiusza Milika z Juventusem w ostatnim czasie nie brakowało. W pewnym momencie wydawało się, że spraw utknie w martwym punkcie, ale w ostatnich dniach wszystko nabrało tempa, a już w piątek (26 sierpnia) Polak został przedstawiony jako zawodnik Starej Damy. Milik śpiewająco przeszedł testy medyczne, o których dzień wcześniej informował Fabrizio Romano.

Arkadiusz Milik po krótkiej przerwie ponownie będzie występował na Półwyspie Apenińskim. Reprezentant Polski klimat Włoch i włoskiej ligi zna doskonale, bo przecież przez wiele lat występował w Napoli, gdzie przez większość czasu radził sobie dobrze. Ostatnie miesiące spędził natomiast w Olympique Marsylia, ale jego początkowo dobra sytuacja uległa zmianie.

Brutalne podsumowanie Arkadiusza Milika. Legenda była bezlitosna dla Polaka, te słowa mogą zaboleć

Milik w Juventusie! Wielki transfer stał się faktem

Od pewnego momentu Milik stracił pozycję we francuskim klubie i w dodatku był nieskuteczny. Dlatego też plotki o zainteresowaniu ze strony Juventusu wydawały się przesadzone. Nic bardziej mylnego. Stara Dama skonkretyzowała swoje zainteresowanie i w ostatnich dniach zaczęła negocjacje z marsylczykami w sprawie wypożyczenia Polaka.

Ważna przestroga dla Lewandowskiego. Nie będzie miał łatwo, to porównanie mówi wszystko

PKO EKSTRAKLASA odc 02

Po kilku dniach od pojawienia się pierwszych doniesień o negocjacjach między klubami, Fabrizio Romano podał na Twitterze, że porozumienie zostało osiągnięte i kwestią godzin jest ogłoszenie Milika jako nowego zawodnika Juventusu. Do Turynu napastnik trafi na zasadzie wypożyczenia, które po spełnieniu pewnych warunków może opiewać na 2 mln euro.

W dodatku Juventus zagwarantował sobie prawo pierwokupu Milika za 8 mln euro. Przed Polakiem jeszcze testy medyczne, które wydają się być formalnością. Te odbędą się jeszcze dzisiaj. Reprezentant biało-czerwonych w Turynie ma zarabiać 3,5 mln euro za sezon. To kolejna bomba transferowa z udziałem Polaka w tym okienku.

QUIZ. Rozpoznasz polskie gwiazdy sportu bez twarzy?

Pytanie 1 z 10
Kim jest ten sportowiec?
QUIZ: Kim jest ten sportowiec?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze