Wojciech Szczęsny

i

Autor: Cyfra Sport Wojciech Szczęsny

Wszystko wyjawił!

Wyjawił prawdę na temat Wojciecha Szczęsnego. Powiedział wprost, czy odejdzie. Jasny komunikat!

2024-04-20 21:32

Wojciech Szczęsny może być na wylocie z Juventusu Turyn? Media coraz częściej zapatrują się w sytuację transferową reprezentanta Polski, któremu kontrakt kończy się pod koniec następnego sezonu. Sytuacja Polaka została podsumowana przez agenta piłkarskiego, Davida Lee z CAA Stellar, który w rozmowie ze "Sportem" powiedział wprost, gdzie jego zdaniem zagra Polak. Zero wątpliwości!

Wojciech Szczęsny ma bardzo zawiłą sytuację. Kontrakt Polaka z Juventusem nie został przedłużony i na razie nic nie wskazuje na to, aby strony mogły osiągnąć porozumienie. Coraz częściej mówi się o tym, że bramkarz polskiej kadry opuści stolicę Piemontu i przeniesie się w inne miejsce. Agent piłkarski David Lee z  CAA Stellar powiedział, gdzie jego zdaniem Polak spędzi kolejny sezon. Nie ma nawet cienia wątpliwości.

Co ze Szczęsnym? Słynny agent piłkarski zabiera głos

Jak podkreśla Lee w rozmowie ze "Sportem", jego zdaniem pewne jest to, że w następnym sezonie Szczęsny pozostanie bramkarzem klubu wielokrotnych mistrzów Włoch. Wszystko przez to, że reprezentant Polski po prostu bardzo dobrze czuje się w klubie z Serie A i przez pryzmat dobrych warunków życia na północy Italii nie zdecyduje się na zmianę barw.

- Szczęsny na 99 proc. będzie dalej w Juventusie w przyszłym roku. Ma świetne życie w Turynie. Gra we wszystkich meczach. Jest w wielkim klubie, który ma szanse w dużych turniejach i na ligowe tytuły. Więc nie ma powodu, żeby się przenosić. On jest tam bardzo szczęśliwy - ocenił agent CAA Stellar 

Podobnego zdania co Lee jest Piotr Koźmiński z "WP. SportoweFakty".

- Mówiąc, a raczej pisząc wprost: bramkarzowi reprezentacji Polski trudno byłoby uzyskać gdzie indziej pensję (według nieoficjalnych informacji to 6,5 mln euro netto rocznie), jaką ma w Juventusie. To jednak niejedyny powód. Szczęsny bardzo dobrze się czuje w Juve i niczego tak naprawdę nie musi zmieniać. To wszystko sprawia, że, jak słyszymy w dobrze poinformowanych źródłach, polski bramkarz po sezonie klubu nie zmieni. A jego kontrakt obowiązuje do lata 2025 - pisał Koźmiński dla "WP. SportoweFakty".

Wojciech Szczęsny o meczu Polska-Walia
Najnowsze