Cristiano Ronaldo HEJTOWANY przez własnych kibiców. Uważają go za najgorszego piłkarza!

2019-12-02 13:05 DaO
Cristiano Ronaldo, Juventus
Autor: AP Cristiano Ronaldo

Być może to jeden z najtrudniejszych momentów w karierze Cristiano Ronaldo. Portugalczyk choć występuje regularnie, czy to w klubie, czy reprezentacji, nie prezentuje tak fenomenalnej formy, jak miało to miejsce choćby w ubiegłych rozgrywkach. Nie umknęło to uwadze kibiców Juventusu, którzy w mocnych słowach zaczynają krytykować swoją gwiazdę.

Od takich piłkarzy jak Ronaldo zawsze oczekuje się więcej. Dlatego też ostatnia postawa Portugalczyka nie napawa optymizmem fanów mistrzów Włoch. Krytyka pod jego adresem nasiliła się po niedzielnym spotkaniu, w którym Juventus mierzył się na własnym obiekcie z Sassuolo. Faworytem byli rzecz jasna gospodarze, ale podopieczni Roberto De Zerbiego potrafili sprawić niespodziankę.

W Turynie padł remis 2:2, a punkt uratował Ronaldo, który wykorzystał rzut karny. Był to właściwie jeden pozytywny akcent kapitana reprezentacji Portugalii w niedzielnym spotkaniu. Poza bramką wychodziło mu niewiele, co nie umknęło uwadze kibiców. Ci w mediach społecznościowych zaczęli krytykować, a nawet hejtować piłkarza Starej Damy.

- Gdyby Sarri zdecydował się na zmianę Ronaldo, Juventus mógłby nawet wygrać ten mecz. Zobaczcie, jak było w poprzednich spotkaniach, gdy CR schodził z boiska - czytamy w jednym z komentarzy. - Ronaldo wyglądał tak, jakby nie chciało mu się biegać. Nie wracał się na pozycję, nie zależało mu. Wygląda, jakby nie chciał grać pod dowództwem Sarriego - napisał inny internauta. - W tej chwili prawdopodobnie jest najgorszym piłkarze w naszej drużynie - uważa jeden z kibiców.

Najnowsze