Cristiano Ronaldo

i

Autor: AP PHOTO Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo łączony z kolejnym klubem! To byłby sensacyjny transfer

2021-05-04 20:00

Plotki o ewentualnym odejściu Cristiano Ronaldo z Juventusu przybierają na sile i wszystko wskazuje na to, że Portugalczyk w niedalekiej przyszłości naprawdę opuści stolicę Piemontu. Do tej pory gwiazdor "Starej Damy" łączony był przede wszystkim z Manchesterem United, który chętnie widziałby go ponownie w swoich barwach. Teraz jednak portugalskie media spekulują, że Ronaldo miałby zasilić szeregi innego klubu, w którym występował przed laty, czyli Sportingu.

Sytuacja w Juventusie nie wygląda za dobrze i wszystko wskazuje na to, że ekipę z Turynu w najbliższych miesiącach będzie czekać spora przebudowa. Po tym, jak "Stara Dama" przegrała wyścig o miano najlepszej drużyny we Włoszech, a wcześniej odpadła z Ligi Mistrzów już w 1/8 finału po dwumeczu z FC Porto, media we Włoszech oraz w Europie zaczęły spekulować, że dni Cristiano Ronaldo w stolicy Piemontu są policzone. Klubem, który miał okazywać zainteresowanie swoim byłym zawodnikiem miał być Manchester United, w którym Portugalczyk spędził sześć lat, przenosząc się do Premier League w 2003 roku i odchodząc do Realu Madryt latem 2009 roku. Teraz jednak portugalskie media doniosły o innym możliwym kierunku Ronaldo. 

Sensacyjny transfer Ronaldo wisi w powietrzu?

Zdaniem "Recordu", supergwiazda Juventusu miałaby w przyszłości wrócić do klubu, w którym zaczęła się jego seniorska kariera, czyli Sportingu. Ekipa z Portugalii nie ma jednak wystarczających środków, aby spełnić wymagania finansowe klubu z Włoch, jednak Ronaldo i na to miałby znaleźć sposób. Zdaniem portugalskich dziennikarzy, CR7 miałby spędzić w Turynie jeszcze jeden sezon, wypełniając tym samym swoją umowę ze "Starą Damą", która obowiązuje do końca czerwca 2022 roku, dzięki czemu mógłby odejść do Sportingu za darmo. 

Policjant raził piłkarza paralizatorem i kopał w głowę, zawodnik zmarł. Ruszył proces

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Paulo Sousę, mówi o SZATAŃSKICH pomysłach. „Żądam od pana...” | Futbologia

Skończy tam, gdzie zaczął?

Pomimo upływających lat, Cristiano Ronaldo wciąż udowadnia, że niespieszno mu na emeryturę. Portugalczyk zdobył w swojej karierze wiele trofeów i nagród, jednak wciąż mógłby dołożyć kilka do swojej kolekcji. Przenosiny do Sportingu pozwoliłoby mu sięgnąć po puchary, których jeszcze nie był w stanie wygrać. W barwach portugalskiej zdobył Superpuchar Portugalii, jednak teraz miałby szasnę na wygranie mistrzostwa swojego kraju. 

Diego Maradona mógł być uratowany. Został pozostawiony swojemu losowi

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo powinien wrócić do Manchesteru United?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze