Arkadiusz Milik

Autor: East News Arkadiusz Milik

GOL Arkadiusza Milika w pierwszym kontakcie z piłką! Wszedł i strzelił OD RAZU [WIDEO]

2020-07-19 20:19

Idealne wejście w trakcie meczu SSC Napoli z Udinese Calcio zanotował Arkadiusz Milik. Polak musiał pojawic się na murawie już przed przerwą z powodu kontuzji Driesa Mertensa i uczynił to w niesamowitym stylu! Pierwsze dotknięcie piłki przez snajpera od razu zamieniło się bowiem na cenną bramkę dla jego drużyny.

Wszystko wskazuje na to, że są to już ostatnie tygodnie Arkadiusza Milika pod Wezuwiuszem. Sezon 2019/2020 Serie A zakończy się bowiem w pierwszy weekend sierpnia, a później kluby skupią się na szybkim dopinaniu kadr pod kątem nowych rozgrywek, które będą musiały zostać rozpoczęte dość szybko - tak, aby już w 2021 roku kalendarz światowego futbolu wrócił w miarę do normy po problemach związanych z wybuchem pandemii koronawirusa.

Anna Lewandowska w LUKSUSOWEJ sukience na weselu! Cena was ZADZIWI [ZDJĘCIA]

Milik spędził w Neapolu cztery lata i z pewnością celebruje kolejne chwile w tym mieście zanim przeniesie się do kolejnego. I czyni to w naprawdę dobry sposób! Po połowie godziny gry w starciu 34. kolejki z Udinese, Napoli przegrywało u siebie 0:1. Dodatkowo kontuzji doznał Dries Mertens, przez co musiał opuścić boisko. Trener Gennaro Gattuso zdecydował się posłać w miejsce Belga polskiego snajpera, a ten od razu - kilkadziesiąt sekund po zameldowaniu się na murawie i przy pierwszym kontakcie z piłką - odwdzięczył mu się golem!

Ta bramka była dla Milika jedenastą w aktualnych sezonie Serie A. A gdzie reprezentant Polski będzie się starał nękać defensywy rywali w kolejnych rozgrywkach? Ta kwestia wciąż owiana jest tajemnicą, ale włoskie media niezmiennie obstają przy zdaniu, że napastnik może wylądować w szeregach mistrza Włoch - Juventusu.

QUIZ. Arkadiusz Milik bez tajemnic. Co wiesz o napastniku Napoli i reprezentacji Polski?