Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo

i

Autor: Instagram/cristiano Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Jedno zdjęcie Georginy Rodriguez wywołało burzę! Zdradziła zamiary Cristiano Ronaldo? Prawdziwa lawina

2021-04-28 19:13

Wielkimi krokami zbliża się kolejne okienko transferowe, a to oznacza, że lada moment pojawi się mnóstwo plotek związanych z możliwą zmiana klubu przez wielkie gwiazdy. Niemal pewne jest, że takie doniesienia będą pojawiały się również w kontekście Cristiano Ronaldo, który nie może być zadowolony z ostatnich poczynań Juventusu. Okazuje się, że do wywołania prawdziwej burzy i lawiny domniemań wystarczyło jedno zdjęcie Georginy Rodriguez.

Juventus rok rocznie stawiany jest w roli faworyta nie tylko do mistrzostwa Włoch, ale również walki o najwyższe cele w europejskich pucharach. Stara Dama na Półwyspie Apenińskim rządzi niepodzielnie od kilku sezonów, ale w gablocie z trofeami wciąż brakuje pucharu Ligi Mistrzów, którego zespołowi nie udaje się zdobyć od wielu lat. Pomóc w wygraniu Champions League miał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk dość niespodziewanie zamienił Madryt na Turyn, co było sporym zaskoczeniem w świecie piłki. Ale jak wiadomo CR7 zrobił to, aby zdobywać kolejne trofea z kolejnym klubem. I jak na razie nie może być zadowolony, bo Juventus w Lidze Mistrzów znów sobie nie poradził. W dodatku niemal na pewno nie obroni mistrzowskiego tytułu, co będzie jedną z największych porażek Juve w ostatnich latach. A brak sukcesów wywołuje u Ronaldo frustrację.

Straszna tragedia Gonzalo Higuaina. Jego matka przegrała walkę z wyniszczającą chorobą, miała zaledwie 64 lata

Tomaszewski: Euro w Sewilli? Niech się martwią Hiszpanie!

Ronaldo odejdzie z Juve?

Bo jak wiadomo Portugalczyk nienawidzi przegrywać i wciąż dąży do kolejnych sukcesów i rekordów. Swoją frustrację miał już wylewać także w szatni po niektórych meczach. Nie byłoby więc niczym dziwnym, gdyby Ronaldo odszedł z Juventusu. A chętnych na pewno by nie brakowało. Ostatnio pojawiły się plotki, że Manchester United byłby skłonny ponownie sprowadzić Portugalczyka na Old Trafford.

Georgina wywołała burzę

Ale to tylko jeden z zespołów, gdzie po sezonie mógłby trafić jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. W gronie jego potencjalnych pracodawców wymienia się również PSG, które miało się starać o Ronaldo jeszcze przed przejściem do Juve. Oliwy do ognia plotek postanowiła, być może nieświadomie, dolać Georgina Rodriguez. Ukochana piłkarza opublikowała zdjęcia z lotniska w Paryżu. Fani pod jej postem od razu zaczęli pytać, czy to oznacza, że Ronaldo trafi do PSG. Rzecz jasna odpowiedzi od modelki się nie doczekali, ale to jedynie pokazuje, jak gorącym nazwiskiem w świecie futbolu jest CR7.

OKROPNA kontuzja polskiego piłkarza. Bartosz Białek wrzeszczał z bólu, nie dało się na to patrzeć

Sonda
Czy Cristiano Ronaldo powinien wrócić do Manchesteru United?
Najnowsze