Kamil Glik niczym Zenek Martyniuk! WIDEO z Polakiem stało się prawdziwym hitem

2020-09-23 16:47 DaO
Kamil Glik
Autor: East News Kamil Glik

Kamil Glik po kilku latach rozłąki z włoską piłką zdecydował się na powrót na Półwysep Apeniński. Obrońca reprezentacji Polski jest cenionym zawodnikiem we Włoszech. Dlatego w ostatnim czasie zdecydowało się sięgnąć po niego Benevento, a więc beniaminek Serie A. Glik bardzo szybko zaaklimatyzował się w drużynie, co pokazuje wideo opublikowane na jego Instagramie.

32-latek przez ostatnie lata występował w AS Monaco. Klub z Księstwa pozyskał reprezentanta Polski z Torino w lipcu 2016 roku. W klubie z Turynu Glik miał status prawdziwej gwiazdy. Wielu ekspertów uważało go za jednego z najlepszych obrońców w całej lidze. Polak wyraźnie zatęsknił za włoskimi klimatami, bo przed kilkoma tygodniami zdecydował się na powrót do Italii.

Robert Lewandowski z szansą na WIELKIE WYRÓŻNIENIE. Kibice mogą być DUMNI

Gra reprezentacji to KATASTROFA! Bohater w brudnej koszulce | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Glik ma być jednym z liderów beniaminka Serie A. Benevento dość pewnie awansowało i chce utrzymać się na najwyższym szczeblu rozgrywkowym. Pomóc w tym ma właśnie reprezentant Polski. Na swój debiut w nowym zespole musi jeszcze trochę poczekać, bo Benevento sezon zainauguruje dopiero 26 września. Ale Glik w drużynie zaaklimatyzował się dość szybko.

Agent Bale’a ATAKUJE Real! Mówi, że powinni CAŁOWAĆ podłogę, po której chodził

Może świadczyć o tym ostatnie wideo, jakie obrońca opublikował na Instagramie. Wraz z całą drużyną bawił się przy karaoke na wspólnej kolacji. Polak wybrał doskonale znaną włoską piosenkę, a więc "Sara perche ti amo" z repertuaru Ricchi e Poveri. Glik italo disco wykonuje wręcz doskonale, niczym król polskiego disco polo, Zenek Martyniuk. Wideo przypadło do gustu fanom, którzy nie szczędzili komplementów piłkarzowi w komentarzach.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🎤❌😅 #ricchi #poveri Post udostępniony przez Kamil Glik (@kamilglik25)
Najnowsze