Kamil Grosicki trafi do AC Milan? Wielka WTOPA Włochów

2019-03-21 18:07 JWa
Kamil Grosicki
Autor: Marcin Gadomski Kamil Grosicki

Kamil Grosicki znalazł się w centrum zainteresowania kibiców AC Milan. Wszystko przez sensacyjną informację, jaką podał największy portal newsowy o "Rossonerich". Problem w tym, że pochodziła ona z serwisu wykop.pl i została wymyślona przez jednego z użytkowników. Włoskie medium stało się obiektem kpin, a "Grosik" raczej nie zostanie kolegą z szatni Krzysztofa Piątka.

Milannews.it to największy portal informacyjny na temat AC Milan. Kibice "Rossonerich" z całego świata czerpią z niego wiadomości na temat swojej ukochanej drużyny. Tym razem medium zaliczyło jednak sporą wpadkę. Strona podała informację, jakoby na San Siro miał trafić Kamil Grosicki. Problem w tym, że została ona wymyślona przez jednego z użytkowników polskiego serwisu wykop.pl. Dziennikarze z Włoch nie zweryfikowali jej i podali po prostu dalej, a sprawę zauważono w naszym kraju.

Na Twitterze o artykule z Półwyspu Apenińskiego doniósł Marcin Długosz z największego polskiego portalu o AC Milan. Transfer Grosickiego do Mediolanu wydaje się mało prawdopodobny. Pomocnik reprezentacji Polski niedawno mówił, że chce jeszcze pograć w Hull City, gdzie ma kontrakt do 2020 roku. W tym sezonie zagrał w ekipie "Tygrysów" 30 meczów. Strzelił w nich 5 goli i zanotował 9 asyst.

Co ciekawe, jeden ze skautów Milanu z trybun będzie oglądał czwartkowy mecz el. Euro 2020 Austria - Polska. Media podały, że obiektem jego obserwacji będzie między innymi obrońca biało-czerwonych Robert Gumny.