Kolejny klub zainteresowany reprezentantem Polski. Napastnik spotka się z byłym trenerem?

2020-10-26 16:54 ŁOLI
Arkadiusz Milik
Autor: East News Arkadiusz Milik

W ostatnich tygodniach nie brakowało plotek odnoszących się do przyszłości napastnika reprezentacji Polski, Arkadiusza Milika, którego sytuacja w obecnym klubie nie jest kolorowa. Lista klubów, które miałyby być zainteresowane usługami napastnika Napoli rośnie z każdym dniem i znajdują się na niej kluby z najsilniejszych lig w Europie. Jak donoszą brytyjskie media, o Milika ma zabiegać również Everton, którego trenerem jest obecnie Carlo Ancelotti, z którym reprezentant Polski miał okazję pracować w Neapolu.

Saga transferowa z udziałem Arkadiusza Milika miała zakończyć się wraz z zamknięciem letniego okna transferowego po tym, jak Polak usłyszał w Napoli, że ma sobie szukać nowego klubu, bo na grę w barwach Azzurich nie ma co liczyć. Jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, kolejne plotki transferowe mówiły o przenosinach Milika do kolejnych klubów. Miał być Juventus, Roma, Atletico i wiele innych, ale ostatecznie napastnik pozostał w Neapolu. To oznacza, że przez kolejne tygodnie dalej będziemy otrzymywać informacje o zainteresowaniu kolejnych klubów usługami Polaka. Na liście pojawiły się także kluby z Premier League. Jednym z nich ma być Everton, którego trenerem jest obecnie Carlo Ancelotti, z którym Milik miał okazję pracować w Neapolu przez ponad rok. 

Znamy sekret formy Lewandowskiego! Nie uwierzysz, o co poprosił trenera. Ogromne poświęcenie

Taki kierunek mógłby być dobrym rozwiązaniem dla polskiego napastnika. W sezonie 2018/2019, gdy szkoleniowcem Azzurich był właśnie Ancelotti, Milik wystąpił łącznie 47 meczach, z czego 35 rozegrał w Serie A. Włoch uważał wtedy Milika za jednego z kluczowych zawodników Napoli, przez co Polak najprawdopodobniej mógłby liczyć także na sporą liczbę minut na boiskach Premier League.

Najnowsze