Matka Cristiano Ronaldo NIENAWIDZI Georginy Rodriguez?! Skomentowała przykry incydent

2020-05-23 10:58 CH
Georgina Rodriguez, Cristiano Ronaldo
Autor: East News Georgina Rodriguez i Cristiano Ronaldo

Dla fanów Cristiano Ronaldo i jego pięknej ukochanej Georginy Rodriguez to musiał być szok. Dolores Aveiro, matka portugalskiego gwiazdora Juventusu Turyn, nagle przestała obserwować na Instagramie przyszłą synową, co natychmiast zauważyły media, śledzące każdy krok CR7 i jego najbliższych. Czy faktycznie jest rozłam w rodzinie Ronaldo, a najbliższe jego sercu kobiety pokłóciły się? Matka Portugalczyka skomentowała ten przykry incydent. Wydaje się, że po jej słowach wszystko jest już jasne.

Dolores Aveiro, matka Cristiano Ronaldo, ma za sobą ciężki czas. Kobieta wylądowała w szpitalu po udarze mózgu i walczyła o powrót do zdrowia. Portugalczyk opiekował się mamą na Maderze. Na szczęście z jej zdrowiem jest już wszystko w porządku. Teraz o Dolores Aveiro znów jest głośno. A wszystko przez... Instagram. Media nagle odnotowały intrygujący fakt, że matka Cristiano Ronaldo przestała obserwować profil Georginy Rodriguez, ukochanej gwiazdora Juventusu. Czyżby konflikt dwóch najważniejszych kobiet w życiu CR7? Portugalskie media mocno rozdmuchały sprawę. Zrobiły z tego sensację, wieszcząc rodzinną wojnę Georginy z przyszłą teściową.

Po kilkunastu godzinach matka Ronaldo zabrała głos w tej sprawie, tłumacząc o co właściwie chodzi. „To było niezamierzone. Jak wiecie, używam mojego Instagrama tylko od czasu do czasu i mało z tego rozumiem. Jeżeli przestałam śledzić moją przyszłą synową i kilka innych osób, to był to wyłącznie przypadek. Musiałam pomylić przyciski. Przestańcie wymyślać historię o konflikcie. To wszystko nieprawda" - skomentowała całe zamieszanie Dolores Aveiro, która polubiła też zdjęcie opublikowane przez Georginę.

Ewa Brodnicka zmierzyła swoje DUŻE PIERSI! Rozmiar stanika zaskakuje! WIDEO

Wyświetl ten post na Instagramie.
Bom fim de semana para todos beijinhos Post udostępniony przez Maria Dolores (@doloresaveiroofficial)
Najnowsze