PÓŁNAGI Ibrahimović robi WYGIBASY na wielkim jachcie. SEKSOWNA żona bawi się wraz z nim

2020-08-06 13:07 DaO
Zlatan Ibrahimović z rodziną na jachcie
Autor: EAST NEWS Zlatan Ibrahimović z rodziną na jachcie

To był trudny i dość nieoczekiwanie toczący się sezon piłkarski. We Włoszech rozgrywki zakończyły się dopiero przed kilkoma dniami i zawodnicy w końcu mogli wyjechać na wakacje. Do Saint Tropez wybrał się gwiazdor AC Milan, Zlatan Ibrahimović. Szwed wraz z rodziną szalał na wielkim jachcie, gdzie nie odpuszczał także dbania o swoje ciało.

Włoska Serie A jako jedna z pierwszych lig w Europie postanowiła zawiesić rozgrywki z powodu pandemii koronawirusa. Nic w tym dziwnego, bo Półwysep Apeniński jako pierwszy na Starym Kontynencie został uderzony falą zachorowań. Obawiano się, że sezonu w ogóle nie uda się dokończyć. Ale na szczęście stało się inaczej i kibice włoskiej piłki mogli cieszyć się świetną rywalizacją.

Georgina Rodriguez w ULTRASEKSOWNEJ pozie. INTYMNE ZDJĘCIE z łazienki

A prawdziwym fenomenem po wznowieniu rozgrywek była postawa AC Milan. Zespół, który w większości sezonu prezentował się po prostu słabo, zaczął grać jak z nut. A drugą młodość przeżywał Zlatan Ibrahimović, który strzelał jak na zawołanie. Ale patrząc na sylwetkę byłego reprezentanta Szwecji nie można się dziwić, że 38-latek doskonale radzi sobie w barwach Milanu.

Agnieszka Radwańska spaceruje z DZIECKIEM w rytmie AGRESYWNEGO TECHNO! [WIDEO]

Bo napastnik o treningach nie zapomina nawet podczas wakacji. Fotoreporterzy przyłapali Szweda i jego rodzinę podczas zabawy w Saint Tropez. Ibrahimović na ogromnym jachcie miał miejsce do wykonywania ćwiczeń. Robił pompki, rozciągał ciało i w efektowny sposób wskakiwał do wody. Ale nie zapominał również o dbaniu o swoją piękną partnerkę.

Najnowsze