Sinisa Mihajlović

i

Autor: screen/youtube.com/Rai

Smutna wiadomość

Sinisa Mihajlović nie żyje. Legenda piłki nożnej przegrała z ciężką chorobą, miał tylko 53 lata

2022-12-16 16:13

Sinisa Mihajlović nie żyje. Były zawodnik Lazio i Interu Mediolan, który przez ostatnie lata zajmował się trenowaniem drużyn włoskiej Serie A, zmarł wieku 53 lat. U Serba kilka lat temu zdiagnozowano białaczkę, z którą przegrał 16 grudnia 2022 roku. Kibice pogrążyli się w żałobie.

Sinisa Mihajlović nie żyje. Były zawodnik reprezentacji Jugosławii i Serbii, jak też kultowa postać wśród kibiców Lazio, Interu Mediolan i Sampdorii Genua, przegrała z wieloletnią chorobą. Serb, który w ostatnim czasie trenował zespół Bolonii, od lat zmagał się z białaczką, która zakończyła jego życie. Miał tylko 53 lata.

Sinisa Mihajlović nie żyje. Serbski szkoleniowiec i były piłkarz miał tylko 53 lata

Sinisa Mihajlović stał się bardzo znany dzięki swoim występom w Serie A. Jeszcze jako piłkarz był niezwykle ważną postacią Lazio Rzym i Interu Mediolan, stając się jedną z największych gwiazd Serie A przełomu wieków. Po latach udanej kariery piłkarskiej, eks-zawodnik zaczął trenować i w swoim CV miał takie kluby jak AC Milan, Fiorentina, Torino, czy też piłkarską reprezentację Serbii. Od kilku lat wiadomo było, że były pomocnik topowych klubów włoskiej ligi zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, gdyż stwierdzono u niego białaczkę. Przez chorobę musiał przerwać pracę z Bolonią i usuwał się powoli z życia publicznego. Dnia 16 grudnia 2022 roku eks-gracz odszedł w wieku 53 lat, pozostawiając żonę, pięcioro dzieci oraz wnuczkę.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze