Wojciech Szczęsny

i

Autor: AP PHOTO/MARTIN MEISSNER Wojciech Szczęsny

powiedział wprost

Wojciech Szczęsny zabrał głos w sprawie swojej przyszłości. Te słowa nie zostawiają wątpliwości

2023-04-02 15:41

Wojciech Szczęsny to od lat pierwszy bramkarz reprezentacji Polski oraz Juventusu. Nawet jeśli zdarzały mu się słabsze momenty, to zawsze podnosił się z nich silniejszy i obecnie trudno znaleźć jakiś słaby punkt w jego grze. Mimo to zaczęły się spekulacje na temat przyszłości niespełna 33-letniego golkipera, którego kontrakt wygasa w 2024 roku. W rozmowie z telewizją Sky Sport Szczęsny w jasny sposób odpowiedział na temat swojej przyszłości.

Wojciech Szczęsny miał pewne wzloty i upadki w trakcie swojej kariery w Juventusie, ale w ostatnim czasie trudno znaleźć coś, do czego fani „Starej Damy” mogliby się przyczepić. Klub z Turynu wciąż jest w walce o Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie, mimo że został ukarany aż 15 ujemnymi punktami! Jednym z architektów dobrych wyników jest właśnie Szczęsny, który dobrze zaprezentował się także w niedawnym meczu z Hellasem Werona, wygranym przez Juventus 1:0. Po meczu Szczęsny wyszedł do dziennikarzy i wypowiedział się na temat również swojej przyszłości w klubie.

Szczęsny wprost o tym, jak czuje się w Juventusie

Wojciech Szczęsny musiał nie raz mierzyć się z krytyką, ale w tym momencie prezentuje się bardzo dobrze i spełnia oczekiwania stawiane przed nim w klubie. Okazuje się, że sam zawodnik także czuje się dobrze w Turynie i z jego słów można wnioskować, że póki co nigdzie się nie wybiera i uspokaja na temat swojego kontraktu. – Jestem szczęśliwy w Juventusie. To, że moja umowa wygasa w 2024 roku nie jest żadnym problemem. To pierwszy raz kiedy ktoś o tym mówi. Nie widzę siebie w innym topowym klubie po Juve – stwierdził Wojciech Szczęsny.

Polski bramkarz występuje w „Starej Damie” już od 2017 roku. W tym czasie zdobył siedem trofeów – trzykrotnie mistrzostwo Włoch oraz po dwa razy Puchar i Superpuchar Włoch.

Wojciech Szczęsny po meczu z Czechami
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze