Zlatan Ibrahimović użył RASISTOWSKICH OBELG?! Dosadne stanowisko Szweda po kłótni z Lukaku

2021-01-27 16:20 PM
Zlatan Ibrahimović, AC Milan
Autor: East News Zlatan Ibrahimović

Wtorkowe derby Mediolanu rozpaliły emocje nie tylko wśród fanów Interu i Milanu, ale także piłkarzy tych klubów. Szerokim echem w środowisku futbolowym odbiła się kłótnia pomiędzy Zlatanem Ibrahimoviciem a Romelu Lukaku z pierwszej połowy ćwierćfinału Pucharu Włoch. Obaj zawodnicy zaczęli się do siebie bardzo wulgarnie odnosić, a w mediach pojawiły się spekulacje na temat tego, czy Szwedzki napastnik nie obraził Belga w sposób rasistowski. Zlatan postanowił dosadnie skomentować takie sugestie.

Derby Mediolanu to zawsze duże piłkarskie święto. W ostatnim czasie zarówno Inter jak i Milan prezentują wysoki poziom sportowy, więc tym razem zapowiadało się wspaniałe widowisko pod każdym kątem. Niestety, derby to także ogromne emocje, które często udzielają się piłkarzom. Nie inaczej było we wtorek.

LEGENDARNY bramkarz chce grać dalej! PRZEDŁUŻY kontrakt?

W pierwszej połowie doszło do poważnej słownej utarczki pomiędzy Zlatanem Ibrahimoviciem i Romelu Lukaku. Przez dłuższą chwilę zawodnicy obu drużyn przepychali się w polu karnym Milanu, ale głównymi „aktorami” tej sceny byli właśnie dwaj napastnicy. Ostatecznie, aby ostudzić emocje, zarówno Zlatan jak i Lukaku obejrzeli po żółtej kartce. Nawet po zakończeniu pierwszej połowy emocje nie ustawały, a Belg musiał być powstrzymywany przez kolegów z zespołu, aby ten nie rzucił się na zawodnika Milanu.

Tak Cristiano Ronaldo ROZPALIŁ Georginę Rodriguez w jej urodziny! Kolacja przy świecach, róże, a potem... Dowiedz się z galerii poniżej!

Później wyszło na jaw, że zarówno jeden jak i drugi zawodników wyzywał rywala w wulgarny sposób. Doszło nawet do tego, że piłkarze obrażali swoje rodziny. Więcej na ten temat pisaliśmy wcześniej na naszym portalu. Niektórzy twierdzili także, że Zlatan Ibrahimović dopuścił się rasistowskich obelg wobec swojego rywala. Nie zostało to jednak potwierdzone, a szwedzki napastnik postanowił dodatkowo skomentować te doniesienia w wymowny sposób.

Cristiano Ronaldo GRZESZY raz w tygodniu. POKUSA jest zbyt wielka, jego mama wyjawiła TAJEMNICĘ

 - W świecie Zlatana nie ma miejsca na rasizm. Wszyscy jesteśmy tej samej rasy – Wszyscy jesteśmy równi! Wszyscy jesteśmy zawodnikami, niektórzy lepszymi od innych. – napisał Szwed na swoim Twitterze.

W swoim wpisie napastnik Milanu udostępnił również link do swojego konta na Instagramie, gdzie udostępnił nie mniej wymowne wideo.

Kim jest Paulo Sousa, nowy trener kadry? | Futbologia
Najnowsze