Dawid Tomala przywitany w domu

i

Autor: KASIA ZAREMBA / SUPER EXPRESS

Dawid Tomala przywitany jak król! Był tort i wieniec laurowy [TYLKO U NAS]

2021-08-09 22:41

Dawid Tomala zapisał się złotymi zgłoskami w historii polskiego sportu, wywalczając złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Nasz chodziarz nie dał rywalom żadnych szans i zostawiając swoich przeciwników daleko w tyle, pewnie stanął na najwyższym stopniu podium. Tym samym Tomala dał wiele powodów do radości nie tylko swojej rodzinie, ale również sąsiadom, którzy licznie przywitali go po powrocie do domu.

Ostatnie dni Igrzysk Olimpijskich w Tokio były dla polskich sportowców i ich rodzin. Biało-czerwoni łącznie wywalczyli w stolicy Japonii aż czternaście krążków, z czego aż cztery złote. Do grona polskich sportowców, którzy stanęli na najwyższym stopniu podium zaliczają się m.in. lekkoatleci z mieszanej sztafety 4x400 metrów, Anita Włodarczyk oraz Dawid Tomala. Nasz chodziarz nie dał swoim rywalom żadnych szans i pewnie wywalczył złoty krążek, dając wiele powodów do dumy nie tylko swoim rodzicom i najbliższym, ale również sąsiadom. Nic więc dziwnego, że po powrocie Dawida Tomali z Tokio do domu, złoty medalista z Tokio został przywitany niemalże jak cesarz, a jego głowa została przystrojona wieńcem laurowym. Wiele osób na własne oczy chciało się przekonać jak wygląda olimpijski medal oraz osobiście pogratulować Polakowi niesamowitego wyczynu, o którym wielu sportowców może tylko pomarzyć. 

NIE PRZEGAP: Aż nas zamurowało, gdy ujrzeliśmy co czekało na Malwinę Kopron po powrocie z Tokio!

Zobaczcie jak Dawid Tomala został przywitany po powrocie z Tokio

QUIZ o igrzyskach olimpijskich. Myślisz, że zdasz? Przekonajmy się

Pytanie 1 z 10
Gdzie miały się odbyć igrzyska olimpijskie w 2020 roku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze