IO Tokio 2020: Starty Polaków na Igrzyskach. Terminarz i program Tokio 2020. Kiedy startują Polacy?

2021-07-23 3:08
IO Tokio 2020: Program i starty Polaków na Igrzyskach. Kiedy startują Polacy?
Autor: CyfraSport IO Tokio 2020: Program i starty Polaków na Igrzyskach. Kiedy startują Polacy?

Ruszają Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020! Kiedy startują Polacy? To właśnie te wydarzenia będą wzbudzały wśród kibiców z naszego kraju największe emocje. IO Tokio 2020: Program i starty Polaków na Igrzyskach. Co najmniej kilkanaście medali - na tyle liczą polscy kibice na nadchodzących Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. Szans medalowych nie brakuje, a te najważniejsze, czyli ze złotego kruszcu mogą przywieźć nie tylko lekkoatleci czy siatkarze. Polacy wystartują po raz pierwszy w piątkową noc! Starty Polaków na IO Tokio 2020 będą każdego dnia. By obejrzeć wszystkie trzeba będzie spędzić dziesiątki godzin przed telewizorem. Kiedy starty Polaków na IO Tokio 2020? Terminarz IO Tokio 2020. Program i starty Polaków na Igrzyskach.

Tokio 2020: Program i starty Polaków na Igrzyskach

Nadszedł ten wyjątkowy dzień! Polscy olimpijczycy rozpoczynają walkę o medale podczas Tokio 2020. Na Igrzyskach Olimpijskich zaprezentują się ponad dwustu sportowców z naszego kraju. Wszyscy będą mocno dopingoani przez naszych kibiców! Podczas Tokio 2020 trzymamy kciuki za co najmniej kilkanaście medali. Niektórzy zagraniczni analitycy wróżą nam nawet ponad 20 krążków, które miałyby przyjechać do kraju. Wśród nich nie brakuje oczywiście siatkarzy, lekkoatletów czy, co może być zaskoczeniem dla wielu kibiców, koszykarze 3x3. Kiedy jeszcze startować będą Polacy? Sprawdź terminarz Tokio 2020. Kiedy starty Polaków na Igrzyskach Olimpijskich? Program Polaków. Terminarz Tokio 2020.

Zobacz także: Medale Polaków na igrzyskach olimpijskich. Ile medali Polacy zdobyli na igrzyskach?

piątek, 23 lipca

  • 13.00: ceremonia otwarcia igrzysk

ŁUCZNICTWO

  • 2.00: rywalizacja indywidualna kobiet, runda rankingowa - Sylwia Zyzańska
  • 6.00: rywalizacja indywidualna mężczyzn, runda rankingowa - Sławomir Napłoszek

WIOŚLARSTWO

  • 3.30: dwójka podwójna mężczyzn, przedbiegi - Mateusz Biskup, Mirosław Ziętarski
  • 4.30: czwórka podwójna mężczyzn, przedbiegi - Fabian Barański, Wiktor Chabel, Dominik Czaja, Szymon Pośnik
  • 4.50: czwórka podwójna kobiet, przedbiegi - Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak, Marta Wieliczko, Katarzyna Zillmann

sobota, 24 lipca

BOKS

  • 4.30: 69 kg kobiet, 1. runda - Karolina Koszewska

KOLARSTWO SZOSOWE

  • 4.00: wyścig ze startu wspólnego mężczyzn - Maciej Bodnar, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka

KOSZYKÓWKA 3x3

  • 4.35: Polska - Łotwa
  • 12.05: Japonia - Polska

ŁUCZNICTWO

  • 2.30: drużyny mieszane, 1/8 finału - Sylwia Zyzańska, Sławomir Napłoszek
  • 7.15: drużyny mieszane, ćwierćfinały
  • 8.31: drużyny mieszane, półfinały
  • 9.25: drużyny mieszane, o brązowy medal
  • 9.45: drużyny mieszane, finał

SIATKÓWKA

  • 12.40: Polska - Iran

STRZELECTWO

  • 1.30: karabin pneumatyczny 10 m kobiet, eliminacje - Aneta Stankiewicz
  • 3.45: karabin pneumatyczny 10 m kobiet, finał

SZERMIERKA

  • 2.00: szpada kobiet indywidualnie, 1. runda - Aleksandra Jarecka, Renata Knapik-Miazga,Ewa Trzebińska
  • 2.55: szpada kobiet indywidualnie, 2. runda
  • 6.35: szpada kobiet indywidualnie, 1/8 finału
  • 8.25: szpada kobiet indywidualnie, ćwierćfinały
  • 11.00: szpada kobiet indywidualnie, półfinały
  • 12.50: szpada kobiet indywidualnie, o brązowy medal
  • 13.45: szpada kobiet indywidualnie, finał

TENIS

4.00: pierwsza runda

  • - gra pojedyncza kobiet - Iga Świątek, Magda Linette
  • - gra pojedyncza mężczyzn - Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak
  • - gra podwójna kobiet - Magda Linette-Alicja Rosolska
  • - gra podwójna mężczyzn - Łukasz Kubot-Hubert Hurkacz

TENIS STOŁOWY

  • 2.00: gra pojedyncza kobiet, eliminacje - Natalia Partyka
  • 7.15: gra pojedyncza kobiet, 1. runda - Li Qian

WIOŚLARSTWO

  • 2.40: dwójka podwójna mężczyzn, repasaże - ew. Mateusz Biskup-Mirosław Ziętarski
  • 4.20: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, przedbiegi - Jerzy Kowalski-Artur Mikołajczewski
  • 4.50: czwórka bez sterniczki kobiet, przedbiegi - Monika Chabel, Joanna Dittmann, Olga Michałkiewicz, Maria Wierzbowska
  • 5.10: czwórka bez sternika mężczyzn, przedbiegi - Marcin Brzeziński, Mikołaj Burda, Michał Szpakowski, Mateusz Wilangowski

niedziela, 25 lipca

BOKS

  • 4.00: 51 kg kobiet, 1. runda - Sandra Drabik
  • 5.03: 75 kg kobiet, 1. runda - Elżbieta Wójcik
  • 5.18: 63 kg, mężczyzn, 1. runda - Damian Durkacz

GIMNASTYKA SPORTOWA

  • 2.30: wielobój drużynowo kobiet, eliminacje - Gabriela Sasnal
  • 3.00: poręcze asymetryczne kobiet, eliminacje - Gabriela Sasnal
  • skok kobiet, eliminacje - Gabriela Sasnal
  • równoważnia kobiet, eliminacje - Gabriela Sasnal
  • wielobój kobiet indywidualnie - Gabriela Sasnal

JUDO

  • 4.00: 52 kg kobiet, eliminacje, ćwierćfinały - Agata Perenc
  • 10.00: 52 kg kobiet, repasaże, półfinały
  • 11.18: 52 kg kobiet, o brązowy medal, finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

  • 6.00: C1 mężczyzn, eliminacje - Grzegorz Hedwig
  • 6.47: K1 kobiet, eliminacje - Klaudia Zwolińska

KOLARSTWO SZOSOWE

  • 6.00: wyścig ze startu wspólnego kobiet - Katarzyna Niewiadoma, Anna Plichta, Marta Lach

KOSZYKÓWKA 3x3

  • 5.00: Polska - Serbia
  • 11.40: Rosyjski Komitet Olimpijski (ROK) - Polska

PŁYWANIE

  • 13.19: 100 m st. grzbietowym mężczyzn, eliminacje - Kacper Stokowski
  • 14.10: 4x100 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Polska: Karol Ostrowski, Kacper Majchrzak, Konrad Czerniak, Jakub Kraska

SIATKÓWKA PLAŻOWA

  • 3.00: Piotr Kantor, Bartosz Łosiak - Yusuke Ishijima, Katsuhiro Shiratori (Japonia)
  • 9.00: Grzegorz Fijałek, Michał Bryl - Mohamed Abicha, Zouheir Elgraoui (Maroko)

STRZELECTWO

  • 2.00: pistolet pneumatyczny 10 m kobiet, eliminacje - Klaudia Breś
  • skeet kobiet, eliminacje - Aleksandra Jarmolińska
  • 4.15: pistolet pneumatyczny 10 m kobiet, finał
  • 6.00: karabin pneumatyczny 10 m mężczyzn, eliminacje - Tomasz Bartnik
  • 8.30: karabin pneumatyczny 10 m mężczyzn, finał

SZERMIERKA

  • 2.00: floret kobiet indywidualnie, 1. runda - Martyna Jelińska
  • 2.55: floret kobiet indywidualnie, 2. runda
  • 6.35: floret kobiet indywidualnie, 1/8 finału
  • 8.25: floret kobiet indywidualnie, ćwierćfinały
  • 11.00: floret kobiet indywidualnie, półfinały
  • 12.50: floret kobiet indywidualnie, o brązowy medal
  • 13.45: floret kobiet indywidualnie, finał

TAEKWONDO

  • 3.00: 57 kg kobiet, 1/8 finału - Patrycja Adamkiewicz
  • 7.00: 57 kg kobiet, ćwierćfinały
  • 9.00: 57 kg kobiet, półfinały
  • 12.00: 57 kg kobiet, repasaże
  • 13.30: 57 kg kobiet, o brązowy medal
  • 14.30: 57 kg kobiet, finał

TENIS

  • 4.00: pierwsza runda
  • - gra pojedyncza kobiet - Iga Świątek, Magda Linette
  • - gra pojedyncza mężczyzn - Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak
  • - gra podwójna kobiet - Magda Linette-Alicja Rosolska
  • - gra podwójna mężczyzn - Hubert Hurkacz-Łukasz Kubot

TENIS STOŁOWY

  • 7.00: gra pojedyncza kobiet, ew. Natalia Partyka, Li Qian

WIOŚLARSTWO

  • 3.00: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, repasaże - ew. Jerzy Kowalski-Artur Mikołajczewski
  • 3.40: czwórka podwójna mężczyzn, repasaże - ew. Fabian Barański, Wiktor Chabel, Dominik Czaja, Szymon Pośnik
  • 3.50: czwórka podwójna kobiet, repasaże - ew. Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak, Marta Wieliczko, Katarzyna Zillmann

ŻEGLARSTWO

  • 5.00: Laser Radial, kobiet, 1. wyścig - Magdalena Kwaśna
  • Laser Radial, kobiet, 2. wyścig
  • RS:X mężczyzn, 1. wyścig - Piotr Myszka
  • RS:X mężczyzn, 2. wyścig
  • RS:X mężczyzn, 3. wyścig
  • RS:X kobiet, 1. wyścig - Zofia Noceti-Klepacka
  • RS:X kobiet, 2. wyścig
  • RS:X kobiet, 3. wyścig

poniedziałek, 26 lipca

JUDO

  • 4.00: 57 kg kobiet, eliminacje - Julia Kowalczyk
  • 57 kg kobiet, ćwierćfinały
  • 10.00: 57 kg kobiet, repasaże
  • 57 kg kobiet, półfinały
  • 11.10: 57 kg kobiet, o brązowy medal
  • 57 kg kobiet, finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

  • 7.00: C1 mężczyzn, półfinał - ew. Grzegorz Hedwig
  • 8.45: C1 mężczyzn, finał

KOLARSTWO GÓRSKIE

  • 8.00: mężczyźni - Bartłomiej Wawak

KOSZYKÓWKA 3x3

  • 12.05: Polska - Chiny
  • 15.25: Holandia - Polska

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

  • 6.50: 55 kg kobiet - Joanna Łochowska

PŁYWANIE

  • 4.31: 100 m st. grzbietowym mężczyzn, półfinały - ew. Kacper Stokowski
  • 5.05: 4x100 m st. dowolnym mężczyzn, finał - ew. Polska: Karol Ostrowski, Kacper Majchrzak, Konrad Czerniak, Jakub Kraska
  • 12.29: 200 m st. motylkowym mężczyzn, eliminacje - Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski

SIATKÓWKA

  • 7.20: Polska - Włochy

STRZELECTWO

  • 2.00: skeet kobiet, eliminacje - dzień 2 - Aleksandra Jarmolińska
  • 7.50: skeet kobiet, półfinał
  • skeet kobiet, o brązowy medal
  • skeet kobiet, finał

TENIS

  • 4.00: gra pojedyncza kobiet, 2. runda - ew. Iga Świątek, Magda Linette
  • gra pojedyncza mężczyzn, 2. runda - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak
  • gra podwójna kobiet, 1/8 finału - ew. Magda Linette-Alicja Rosolska
  • gra podwójna mężczyzn, 1/8 finału - ew. Hubert Hurkacz-Łukasz Kubot

TENIS STOŁOWY

  • 3.00: gra pojedyncza kobiet, 2. runda - ew. Natalia Partyka, Li Qian
  • 7.30: gra pojedyncza kobiet, 3. runda

WIOŚLARSTWO

  • 3.40: dwójka podwójna mężczyzn, półfinały - ew. Mateusz Biskup-Mirosław Ziętarski
  • 4.00: czwórka bez sterniczki kobiet, repasaże - ew. Monika Chabel, Joanna Dittmann, Olga Michałkiewicz, Maria Wierzbowska
  • 4.10: czwórka bez sternika mężczyzn, repasaże - ew. Marcin Brzeziński, Mikołaj Burda, Michał Szpakowski, Mateusz Wilangowski

ŻEGLARSTWO

  • 5.00: Laser Radial, kobiet, 3. wyścig - Magdalena Kwaśna
  • Laser Radial, kobiet, 4. wyścig
  • RS:X mężczyzn, 4. wyścig - Piotr Myszka
  • RS:X mężczyzn, 5. wyścig
  • RS:X mężczyzn, 6. wyścig
  • RS:X kobiet, 4. wyścig - Zofia Noceti-Klepacka
  • RS:X kobiet, 5. wyścig
  • RS:X kobiet, 6. wyścig

wtorek, 27 lipca

BOKS

  • 6.39, 69 kg kobiet, 1/8 finału - ew. Karolina Koszewska

JUDO

  • 4.00, 63 kg kobiet, eliminacje - Agata Ozdoba-Błach
  • 63 kg kobiet, ćwierćfinały
  • 10.00, 63 kg kobiet, repasaże
  • 63 kg kobiet, półfinały
  • 11.18, 63 kg kobiet, o brązowy medal
  • 63 kg kobiet, finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

  • 7.00: K1 kobiet, półfinał - ew. Klaudia Zwolińska
  • 9.00: K1 kobiet, finał

KOLARSTWO GÓRSKIE

  • 8.00: kobiety - Maja Włoszczowska

KOSZYKÓWKA 3x3

  • 7.40: Belgia - Polska
  • 14.00: ćwierćfinały mężczyzn, ew. Polska

ŁUCZNICTWO

  • 2.30: mężczyźni indywidualnie, 1. runda - Sławomir Napłoszek
  • 2.56: kobiety indywidualnie, 1. runda - Sylwia Zyzańska
  • 3.22: mężczyźni indywidualnie, 2. runda
  • 3.35: kobiety indywidualnie, 1. runda

PŁYWANIE

  • 3.59: 100 m st. grzbietowym mężczyzn, finał - ew. Kacper Stokowski
  • 4.35: 200 m st. motylkowym mężczyzn, półfinały - ew. Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski
  • 13.17: 4x200m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Polska: Kacper Majchrzak, Jakub Kraska, Kamil Sieradzki, Radosław Kawęcki

SIATKÓWKA PLAŻOWA

  • 10.00: Grzegorz Fijałek, Michał Bryl - Marco Grimalt, Esteban Grimalt (Chile)
  • 13.00: Piotr Kantor, Bartosz Łosiak - Julius Thole, Clemens Wickler (Niemcy)

SZERMIERKA

  • 3.00: szpada kobiet drużynowo, 1/8 finału, m.in. Polska - Estonia
  • 4.25: szpada kobiet drużynowo, ćwierćfinały
  • 5.45: szpada kobiet drużynowo, o miejsca 5-8
  • 6.40: szpada kobiet drużynowo, półfinały
  • 7.30: szpada kobiet drużynowo, o 7. miejsce
  • szpada kobiet drużynowo, o 5. miejsce
  • 11.30: szpada kobiet drużynowo, o brązowy medal
  • 12.30: szpada kobiet drużynowo, finał

TAEKWONDO

  • 3.00: +67 kg kobiet, 1/8 finału - Aleksandra Kowalczuk
  • 7.00: +67 kg kobiet, ćwierćfinały
  • 9.00: +67 kg kobiet, półfinały
  • 12.00: +67 kg kobiet, repasaże
  • 13.30, +67 kg kobiet, o brązowy medal
  • 14.30, +67 kg kobiet, finał

TENIS

  • 4.00: gra pojedyncza kobiet, 1/8 finału - ew. Iga Świątek, Magda Linette
  • gra podwójna kobiet, ćwierćfinały - ew. Magda Linette-Alicja Rosolska
  • gra podwójna mężczyzn, ćwierćfinały - ew. Hubert Hurkacz-Łukasz Kubot

TENIS STOŁOWY

  • 3.00, gra pojedyncza kobiet, 3. runda - ew. Natalia Partyka, Li Qian
  • 9.30, gra pojedyncza kobiet, 1/8 finału

WIOŚLARSTWO

  • 2.10: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał C - ew. Jerzy Kowalski-Artur Mikołajczewski
  • 2.34: czwórka podwójna mężczyzn, finał B - ew. Fabian Barański, Wiktor Chabel, Dominik Czaja, Szymon Pośnik
  • 2.46: czwórka podwójna kobiet, finał B - ew. Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak, Marta Wieliczko, Katarzyna Zillmann
  • 2.58: czwórka podwójna mężczyzn, finał
  • 3.10: czwórka podwójna kobiet, finał
  • 4.18: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, półfinały - ew. Jerzy Kowalski-Artur Mikołajczewski

ŻEGLARSTWO

  • 5.00: Laser Radial kobiet, 5. wyścig - Magdalena Kwaśna
  • Laser Radial kobiet, 6. wyścig
  • 49er mężczyzn, 1. wyścig - Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński
  • 49er mężczyzn, 2. wyścig
  • 49er mężczyzn, 3. wyścig
  • 49er FX kobiet, 1. wyścig - Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda
  • 49er FX kobiet, 2. wyścig
  • 49er FX kobiet, 3. wyścig

środa, 28 lipca

BOKS

  • 4.30: 75 kg kobiet, 1/8 finału - ew. Elżbieta Wójcik

JUDO

  • 4.00: 90 kg mężczyzn, eliminacje - Piotr Kuczera
  • 90 kg mężczyzn, ćwierćfinały
  • 10.00: 90 kg mężczyzn, repasaże
  • 90 kg mężczyzn, półfinały
  • 11.10: 90 kg mężczyzn, o brązowy medal
  • 90 kg mężczyzn, finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

  • 6.00: C1 kobiet, eliminacje - Aleksandra Stach
  • 6.47: K1 mężczyzn, eliminacje - Krzysztof Majerczak

KOLARSTWO

  • 4.30: jazda indywidualna na czas kobiet
  • 7.00: jazda indywidualna na czas mężczyzn

KOSZYKÓWKA 3x3

  • 10.30: półfinały mężczyzn - ew. Polska
  • 14.15: mecz o brązowy medal
  • 15.25: finał

ŁUCZNICTWO

  • 2.30: mężczyźni indywidualnie, 1. runda - Sławomir Napłoszek
  • 2.56: kobiety indywidualnie, 1. runda - Sylwia Zyzańska
  • 3.22: mężczyźni indywidualnie, 2. runda -
  • 3.35: kobiety indywidualnie, 1. runda

PŁYWANIE

  • 3.49: 200 m st. motylkowym mężczyzn, finał - ew. Krzysztof Chmielewski, Jakub Majerski
  • 5.26: 4x200 m st. dowolnym mężczyzn, finał - ew. Polska: Kacper Majchrzak, Jakub Kraska, Kamil Sieradzki, Radosław Kawęcki
  • 12.25: 200 m st. grzbietowym mężczyzn, eliminacje - Radosław Kawęcki, Jakub Skierka

SIATKÓWKA

  • 9.25: Polska - Wenezuela

STRZELECTWO

  • 2.00: trap kobiet, eliminacje - Sandra Bernal

TENIS

  • 4.00: gra pojedyncza kobiet, ćwierćfinały - ew. Iga Świątek, Magda Linette
  • gra pojedyncza mężczyzn, 1/8 finału - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak
  • gra podwójna mężczyzn, półfinały - ew. Hubert Hurkacz-Łukasz Kubot
  • gra mieszana, 1/8 finału - Iga Świątek-Łukasz Kubot

TENIS STOŁOWY

  • 4.00: gra pojedyncza kobiet, ćwierćfinały - ew. Natalia Partyka, Li Qian

WIOŚLARSTWO

  • 1.42: dwójka podwójna mężczyzn, finał B - ew. Mateusz Biskup-Mirosław Ziętarski
  • 1.54: czwórka bez sterniczki kobiet, finał B - ew. Monika Chabel, Joanna Dittmann, Olga Michałkiewicz, Maria Wierzbowska
  • 2.06: czwórka bez sternika mężczyzn, finał B - ew. Marcin Brzeziński, Mikołaj Burda, Michał Szpakowski, Mateusz Wilangowski
  • 2.30: dwójka podwójna mężczyzn, finał
  • 2.50: czwórka bez sterniczki kobiet, finał
  • 3.10: czwórka bez sternika mężczyzn, finał

ŻEGLARSTWO

  • 5.00: RS:X mężczyzn, 7. wyścig - Piotr Myszka
  • RS:X mężczyzn, 8. wyścig
  • RS:X mężczyzn, 9. wyścig
  • RS:X kobiet, 7. wyścig - Zofia Noceti-Klepacka
  • RS:X kobiet, 8. wyścig
  • RS:X kobiet, 9. wyścig
  • 49er mężczyzn, 4. wyścig - Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński
  • 49er mężczyzn, 5. wyścig
  • 49er mężczyzn, 6. wyścig
  • 49er FX kobiet, 4. wyścig - Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda
  • 49er FX kobiet, 5. wyścig
  • 49er FX kobiet, 6. wyścig
  • 470er kobiet, 1. wyścig - Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar
  • 470er kobiet, 2. wyścig

czwartek, 29 lipca

BOKS

  • 6.06: 51 kg kobiet, 1/8 finału - ew. Sandra Drabik

GIMNASTYKA SPORTOWA

  • 12.50: wielobój indywidualnie kobiet, finał - ew. Gabriela Sasnal

GOLF

  • 0.30: mężczyźni, 1. runda - Adrian Meronk

JUDO

  • 4.00: 78 kg kobiet, eliminacje - Beata Pacut
  • 78 kg kobiet, ćwierćfinały
  • 10.00: 78 kg kobiet, repasaże
  • 78 kg kobiet, półfinały
  • 11.18: 78 kg kobiet, o brązowy medal
  • 78 kg kobiet, finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

  • 7.00: C1 kobiet, półfinał - ew. Aleksandra Stach
  • 8.45: C1 kobiet, finał

ŁUCZNICTWO

  • 2.30: mężczyźni indywidualnie, 1. runda - Sławomir Napłoszek
  • 2.56: kobiety indywidualnie, 1. runda - Sylwia Zyzańska
  • 3.22: mężczyźni indywidualnie, 2. runda
  • 3.35: kobiety indywidualnie, 2. runda

PŁYWANIE

  • 4.04: 200 m st. grzbietowym mężczyzn, półfinały - ew. Radosław Kawęcki, Jakub Skierka
  • 12.50: 100 m st. motylkowym mężczyzn, eliminacje - Paweł Korzeniowski, Jakub Majerski
  • 13.08: 200 m st. grzbietowym kobiet, eliminacje: Laura Bernat
  • 13.28: 4x100m st. zmiennym sztafet mieszanych, eliminacje - Polska: Paulina Peda, Jan Kozakiewicz,Jakub Majerski, Kornelia Fiedkiewicz

STRZELECTWO

  • 2.00: trap kobiet, eliminacje - 2. dzień - Sandra Bernal
  • pistolet sportowy 25 m kobiet - precyzja, eliminacje - Klaudia Breś
  • 7.30: trap kobiet, półfinał
  • trap kobiet, o brązowy medal
  • trap kobiet, finał

TENIS

  • 4.00: gra pojedyncza kobiet, półfinały - ew. Iga Świątek, Magda Linette
  • gra pojedyncza mężczyzn, ćwierćfinały - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak
  • gra podwójna kobiet, półfinały - ew. Magda Linette-Alicja Rosolska
  • gra mieszana, ćwierćfinały - ew. Iga Świątek-Łukasz Kubot

TENIS STOŁOWY

  • 4.00: gra pojedyncza kobiet, półfinały - ew. Natalia Partyka, Li Qian
  • 13.00: gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal
  • 14.00: gra pojedyncza kobiet, finał

WIOŚLARSTWO

  • 2.50: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał - ew. Jerzy Kowalski-Artur Mikołajczewski
  • 4.02: dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, finał B

ŻEGLARSTWO

  • 5.00: Laser Radial kobiet, 7. wyścig - Magdalena Kwaśna
  • Laser Radial kobiet, 8. wyścig
  • RS:X mężczyzn, 10. wyścig - Piotr Myszka
  • RS:X mężczyzn, 11. wyścig
  • RS:X mężczyzn, 12. wyścig
  • RS:X kobiet, 10. wyścig - Zofia Noceti-Klepacka
  • RS:X kobiet, 11. wyścig
  • RS:X kobiet, 12. wyścig
  • 470er kobiet, 3. wyścig - Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar
  • 470er kobiet, 4. wyścig

piątek, 30 lipca

BOKS

  • 5.03: 69 kg kobiet, ćwierćfinały - ew. Karolina Koszewska

GOLF

  • 0.30: mężczyźni, 2. runda - Adrian Meronk

JEŹDZIECTWO

  • 1.30: WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 1 - Polska: Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska

JUDO

  • 4.00: +100 kg mężczyzn, eliminacje - Maciej Sarnacki
  • +100 kg mężczyzn, ćwierćfinały
  • 10.00: +100 kg mężczyzn, repasaże
  • +100 kg mężczyzn, półfinały
  • 11.18: +100 kg mężczyzn, o brązowy medal
  • +100 kg mężczyzn, finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

  • 7.00: K1 mężczyzn, półfinał - ew. Krzysztof Majerczak
  • 9.00: K1 mężczyzn, finał

LEKKOATLETYKA

  • 2.45: rzut dyskiem mężczyzn, kwalifikacje - Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój
  • 2.55: 800 m kobiet, eliminacje - Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz
  • 12.25: pchnięcie kulą kobiet, kwalifikacje - Paulina Guba, Klaudia Kardasz
  • 13.00: 4x400 m sztafet mieszanych, eliminacje - Polska

ŁUCZNICTWO

  • 2.30: kobiety indywidualnie, 1/8 finału - ew. Sylwia Zyzańska
  • 7.45: kobiety indywidualnie, ćwierćfinały
  • 8.45: kobiety indywidualnie, półfinały
  • 9.30: kobiety indywidualnie, o brązowy medal
  • 9.45: kobiety indywidualnie, finał

PŁYWANIE

  • 3.30: 100 m st. motylkowym mężczyzn, półfinały - ew. Jakub Majerski, Paweł Korzeniowski
  • 3.50: 200 m st. grzbietowym mężczyzn, finał - ew. Radosław Kawęcki, Jakub Skierka
  • 4.35: 200 m st. grzbietowym kobiet, półfinały - ew. Laura Bernat
  • 12.02: 50 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Paweł Juraszek, Konrad Czerniak
  • 12.24: 50 m st. dowolnym kobiet, eliminacje - Katarzyna Wasick
  • 14.50: 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, eliminacje - Polska: Kacper Stokowski, Jan Kozakiewicz,Jakub Majerski, Jakub Kraska

SIATKÓWKA

  • 7.20: Japonia - Polska

SIATKÓWKA PLAŻOWA

  • 9.00: Piotr Kantor, Bartosz Łosiak - Daniele Lupo, Paolo Nicolai (Włochy)
  • 14.00: Grzegorz Fijałek, Michał Bryl - Evandro, Bruno Schmidt (Brazylia)

STRZELECTWO

  • 2.00: pistolet sportowy 25 m kobiet - szybkość, eliminacje - Klaudia Breś
  • 7.00: pistolet sportowy 25 m kobiet, półfinał
  • pistolet sportowy 25 m kobiet, o brązowy medal
  • pistolet sportowy 25 m kobiet, finał

TENIS

  • 4.00: gra mieszana, półfinały - ew. Iga Świątek-Łukasz Kubot
  • 5.00: gra pojedyncza mężczyzn, półfinały - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak
  • gra podwójna mężczyzn, o brązowy medal - ew. Hubert Hurkacz-Łukasz Kubot
  • gra podwójna mężczyzn, finał

ŻEGLARSTWO

  • 5.00: Laser Radial kobiet, 9. wyścig - Magdalena Kwaśna
  • Laser Radial kobiet, 10. wyścig
  • 49er mężczyzn, 7. wyścig - Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński
  • 49er mężczyzn, 8. wyścig
  • 49er mężczyzn, 9. wyścig
  • 49er FX kobiet, 7. wyścig - Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda
  • 49er FX kobiet, 8. wyścig
  • 49er FX kobiet, 9. wyścig
  • 470er kobiet, 5. wyścig - Agnieszka Skrzypulec/Jolanta Ogar
  • 470er kobiet, 6. wyścig

sobota, 31 lipca

BOKS

  • 5.03: 63 kg mężczyzn, 1/8 finału - ew. Damian Durkacz
  • 6.06: 75 kg kobiet, ćwierćfinały - ew. Elżbieta Wójcik

GOLF

  • 0.30: mężczyźni, 3. runda - Adrian Meronk

JEŹDZIECTWO

  • 1.00: WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 2 - Paweł Spisak, Joanna Pawlak, MałgorzataCybulska

LEKKOATLETYKA

  • 2.00: 400 m ppł kobiet, eliminacje - Joanna Linkiewicz
  • 2.40: skok o tyczce mężczyzn, kwalifikacje - Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera
  • 2.50: 800 m mężczyzn, eliminacje - Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski
  • 3.45: 100 m ppł kobiet, eliminacje - Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska
  • 12.00: 800 m kobiet, półfinały - ew. Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski
  • 13.15: rzut dyskiem mężczyzn, finał - ew. Piotr Małachowski, Bartłomiej Stój
  • 14.35: 4x400 m sztafet mieszanych - ew. Polska

ŁUCZNICTWO

  • 2.30: mężczyźni indywidualnie, 1/8 finału - ew. Sławomir Napłoszek
  • 7.45: mężczyźni indywidualnie, ćwierćfinały
  • 8.45: mężczyźni indywidualnie, półfinały
  • 9.30: mężczyźni indywidualnie, o brązowy medal
  • 9.45: mężczyźni indywidualnie, finał

PŁYWANIE

  • 3.30: 100 m st. motylkowym mężczyzn, finał - ew. Jakub Majerski, Paweł Korzeniowski
  • 3.37: 200 m st. grzbietowym kobiet, finał - ew. Laura Bernat
  • 4.11: 50 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały - ew. Paweł Juraszek, Konrad Czerniak
  • 4.32: 50 m st. dowolnym kobiet, półfinały - ew. Katarzyna Wasick
  • 4.43: 4x100 m st. zmiennym sztafet mieszanych, finał - Paulina Peda, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Kornelia Fiedkiewicz

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

  • 4.50: 96 kg mężczyzn - Bartłomiej Adamus

SIATKÓWKA PLAŻOWA

  • 8.00: mecze grupowe mężczyzn - Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak
  • 10.50: baraż o 1/8 finału mężczyzn

STRZELECTWO

  • 7.00: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet, eliminacje - Aneta Stankiewicz
  • 9.00: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m kobiet, finał

TENIS

  • 5.00: gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal - ew. Iga Świątek, Magda Linette
  • gra pojedyncza kobiet, finał
  • gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak
  • gra podwójna kobiet, o brązowy medal - ew. Magda Linette-Alicja Rosolska
  • gra mieszana, o brązowy medal - ew. Iga Świątek-Łukasz Kubot

ŻEGLARSTWO

  • 5.00: 49er mężczyzn, 10. wyścig - Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński
  • 49er mężczyzn, 11. wyścig
  • 49er mężczyzn, 12. wyścig
  • 49er FX kobiet, 10. wyścig - Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda
  • 49er FX kobiet, 11. wyścig
  • 49er FX kobiet, 12. wyścig
  • 7.30: RS:X kobiet, wyścig medalowy - ew. Zofia Noceti-Klepacka
  • 8.30: RS:X mężczyzn, wyścig medalowy - ew. Piotr Myszka

niedziela, 1 sierpnia

BOKS

  • 4.00: 51 kg kobiet, ćwierćfinały - ew. Sandra Drabik

GIMNASTYKA SPORTOWA

  • 10.55: skok kobiet, finał - ew. Gabriela Sasnal
  • 12.27: poręcze asymetryczne kobiet, finał - ew. Gabriela Sasnal

GOLF

  • 0.30: mężczyźni, 4. runda, finał - Adrian Meronk

JEŹDZIECTWO

  • 1.30: WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 3 - Paweł Spisak, Joanna Pawlak, Małgorzata Cybulska

LEKKOATLETYKA

  • 2.10: rzut młotem kobiet, kwalifikacje - Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk
  • 2.40: 3000 m z przeszkodami, kobiet, eliminacje - Alicja Konieczek, Aneta Konieczek
  • 3.35: pchnięcie kulą kobiet, finał - ew. Paulina Guba, Klaudia Kardasz
  • 3.45: 400 m mężczyzn, eliminacje - Karol Zalewski
  • 12.45: 100 m ppł kobiet, półfinały - ew. Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska
  • 13.25: 800 m mężczyzn, półfinały - ew. Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski

PŁYWANIE

  • 3.30: 50 m st. dowolnym mężczyzn, finał - ew. Paweł Juraszek, Konrad Czerniak
  • 3.37: 50 m st. dowolnym kobiet, finał - ew. Katarzyna Wasick
  • 4.36: 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, finał - ew. Polska: Kacper Stokowski, Jan Kozakiewicz, Jakub Majerski, Jakub Kraska

SIATKÓWKA

  • 2.00: Polska - Kanada

SIATKÓWKA PLAŻOWA

  • 2.00: 1/8 finału mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak

TENIS

  • 05.00: gra pojedyncza mężczyzn, finał - ew. Hubert Hurkacz, Kamil Majchrzak
  • gra podwójna kobiet, finał - ew. Magda Linette-Alicja Rosolska
  • gra mieszana, ew. Iga Świątek-Łukasz Kubot

TENIS STOŁOWY

  • 3.00: drużyna kobiet, 1/8 finału - Polska: Natalia Partyka, Li Qian, Natalia Bajor

ŻEGLARSTWO

  • 5.00: 470er kobiet, 7. wyścig - Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar
  • 470er kobiet, 8. Wyścig
  • 8.30: Laser Radial kobiet, wyścig medalowy - ew. Magdalena Kwaśna

poniedziałek, 2 sierpnia

GIMNASTYKA SPORTOWA

  • 11.00: ćwiczenia wolne kobiet - ew. Gabriela Sasnal

JEŹDZIECTWO

  • 10.00: WKKW indywidualnie i drużynowo - Polska: Paweł Spisak, Joanna Pawlak, MałgorzataCybulska

KAJAKARSTWO

  • 2.30: K-1 200 m kobiet, eliminacje - Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska
  • 3.05: C-2 1000 m mężczyzn, eliminacje - Wiktor Głazunow-Tomasz Barniak
  • 4.00: K-2 500 m kobiet, eliminacje - Karolina Naja-Anna Puławska
  • 4.45: K-1 200 m kobiet, ćwierćfinały
  • 5.06: C-2 1000 m mężczyzn, ćwierćfinały
  • 5.45: K-2 500 m kobiet, ćwierćfinały

KOLARSTWO TOROWE

  • 8.30: sprint drużynowy kobiet, kwalifikacje - Polska: Urszula Łoś, Marlena Karwacka
  • 9.50: sprint drużynowy kobiet, 1. runda
  • 11.00: sprint drużynowy kobiet, o brązowy medal
  • sprint drużynowy kobiet, finał

LEKKOATLETYKA

  • 2.00: rzut młotem mężczyzn, kwalifikacje - Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki
  • 2.35: 1500 m kobiet, eliminacje - Martyna Galant
  • 4.50: 100 m ppł kobiet, finał - ew. Klaudia Siciarz, Pia Skrzyszowska
  • 12.00: 400 m ppł kobiet, półfinały - ew. Joanna Linkiewicz
  • 13.05: 400 m mężczyzn, półfinały - ew. Karol Zalewski

SIATKÓWKA PLAŻOWA

  • 2.00: 1/8 finału mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak

STRZELECTWO

  • 4.30: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m mężczyzn, eliminacje - Tomasz Bartnik
  • 9.50: karabin małokalibrowy trzy postawy 50 m mężczyzn, finał

TENIS STOŁOWY

  • 7.30: drużyna kobiet, ćwierćfinały - ew. Polska: Natalia Partyka, Li Qian, Natalia Bajor

ZAPASY

  • 4.30: 68 kg w st. wolnym kobiet, 1/8 finału - Agnieszka Wieszczek-Kordus
  • 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, 1/8 finału - Tadeusz Michalik
  • 5.50: 68 kg w st. wolnym kobiet, ćwierćfinały
  • 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, ćwierćfinały
  • 11.35: 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, półfinały
  • 11.55: 68 kg w st. wolnym kobiet, półfinały

ŻEGLARSTWO

  • 5.00: 470er kobiet, 9. wyścig - Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar
  • 470er kobiet, 10. wyścig
  • 7.30: 49er FX kobiet, wyścig medalowy - ew. Aleksandra Melzacka-Kinga Łoboda
  • 8.30: 49er mężczyzn, wyścig medalowy - ew. Łukasz Przybytek-Paweł Kołodziński

wtorek, 3 sierpnia

BOKS

  • 4.48: 63 kg mężczyzn, ćwierćfinały - ew. Damian Durkacz

GIMNASTYKA SPORTOWA

  • 10.53: równoważnia kobiet - ew. Gabriela Sasnal

KAJAKARSTWO

  • 2.30: K-1 200 m kobiet, półfinały - ew. Marta Walczykiewicz, Helena Wiśniewska
  • 2.44: C-2 1000 m mężczyzn, półfinały - ew. Wiktor Głazunow-Tomasz Barniak
  • 3.23: K-2 500 m kobiet, półfinały - ew. Karolina Naja-Anna Puławska
  • 4.30: K-1 200 m kobiet, finał B
  • 4.37: K-1 200 m kobiet, finał
  • 4.46: C-2 1000 m mężczyzn, finał B
  • 4.54: C-2 1000 m mężczyzn, finał
  • 5.40: K-2 500 m kobiet, finał B
  • 5.47: K-2 500 m kobiet, finał

KOLARSTWO TOROWE

  • 8.58: sprint drużynowy mężczyzn, kwalifikacje - Polska: Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel, Patryk Rajkowski
  • 9.50: sprint drużynowy mężczyzn, 1. runda
  • 10.35: sprint drużynowy mężczyzn, o brązowy medal
  • sprint drużynowy mężczyzn, finał

LEKKOATLETYKA

  • 2.05: 1500 m mężczyzn, eliminacje - Marcin Lewandowski, Michał Rozmys
  • 2.20: rzut oszczepem kobiet, kwalifikacje - Maria Andrejczyk
  • 2.45: 400 m kobiet, eliminacje - Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek
  • 12.10: 110 m ppł mężczyzn, eliminacje - Damian Czykier
  • 12.15: pchnięcie kulą mężczyzn, kwalifikacje - Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki
  • 12.20: skok o tyczce mężczyzn, finał - ew. Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Robert Sobera
  • 13.35: rzut młotem kobiet, finał - ew. Joanna Fiodorow, Anita Włodarczyk, Malwina Kopron
  • 14.25: 800 m kobiet, finał - ew. Joanna Jóźwik, Angelika Sarna, Anna Wielgosz

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

  • 6.50: 109 kg mężczyzn - Arkadiusz Michalski

SIATKÓWKA

  • 2.00, 6.00, 10.00, 14.30: ćwierćfinał - ew. Polska

TENIS STOŁOWY

  • 12.30: drużyny kobiet, półfinały - ew. Polska: Natalia Partyka, Li Qian, Natalia Bajor

ZAPASY

  • 4.00: 68 kg w st. wolnym kobiet, repasaże - ew. Agnieszka Wieszczek-Kordus
  • 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, repasaże - ew. Tadeusz Michalik
  • 13.05: 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, o brązowy medal
  • 13.30: 97 kg w st. klasycznym mężczyzn, finał
  • 13.55: 68 kg w st. wolnym kobiet, o brązowy medal
  • 14.20: 68 kg w st. wolnym kobiet, finał

środa, 4 sierpnia

BOKS

  • 7.00: 51 kg kobiet, półfinały - ew. Sandra Drabik
  • 7.30: 69 kg kobiet, półfinały - ew. Karolina Koszewska

DESKOROLKA

  • 2.00: park kobiet, eliminacje - Amelia Brodka
  • 5.30: park kobiet, finał

KAJAKARSTWO

  • 2.58: C-1 200 m kobiet, kwalifikacje - Dorota Borowska
  • 3.19: K-1 500 m kobiet, kwalifikacje - Marta Walczykiewicz, Justyna Iskrzycka
  • 4.53: C-1 200 m kobiet, ćwierćfinały
  • 5.07: K-1 500 m kobiet, ćwierćfinały

KOLARSTWO TOROWE

  • 8.30: sprint mężczyzn, kwalifikacje - Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel lub Patryk Rajkowski
  • 9.10: keirin kobiet, kwalifikacje - Urszula Łoś, Marlena Karwacka
  • 9.35: sprint mężczyzn, 1. runda
  • 10.11: keirin kobiet, repasaże
  • 10.31: sprint mężczyzn, repasaże
  • 11.13: sprint mężczyzn, 2. runda
  • 11.47: sprint mężczyzn, repasaże

LEKKOATLETYKA

  • 2.00: dziesięciobój mężczyzn, 100 m - Paweł Wiesiołek
  • dziesięciobój mężczyzn, skok w dal
  • dziesięciobój mężczyzn, pchnięcie kulą
  • siedmiobój kobiet, 100 m ppł - Adrianna Sułek
  • siedmiobój kobiet, skok wzwyż
  • 400 m ppł kobiet, finał - ew. Joanna Linkiewicz
  • 2.05: rzut oszczepem mężczyzn, kwalifikacje - Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód
  • 4.00: 110 m ppł mężczyzn, półfinały - ew. Damian Czykier
  • 11.30: dziesięciobój mężczyzn, skok wzwyż
  • dziesięciobój mężczyzn, 400 m
  • siedmiobój kobiet, pchnięcie kulą
  • siedmiobój kobiet, 200 m
  • 12.00: 1500 m kobiet, półfinały - ew. Martyna Galant
  • 12.30: 400 m kobiet, półfinały - ew. Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek
  • 13.00: 3000 m z przeszkodami kobiet - ew. Alicja Konieczek, Aneta Konieczek
  • 13.15: rzut młotem mężczyzn, finał - ew. Paweł Fajdek, Wojciech Nowicki
  • 14.05: 800 m mężczyzn, finał - ew. Marcin Lewandowski, Patryk Dobek, Mateusz Borkowski

SIATKÓWKA PLAŻOWA

  • 2.00: ćwierćfinały mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak

WSPINACZKA SPORTOWA

  • 10.00: kombinacja kobiet (czasówka, bouldering i prowadzenie), kwalifikacje - Aleksandra Mirosław

ZAPASY

  • 4.30: 57 kg w st. wolnym kobiet, 1/8 finału - Jowita Wrzesień
  • 5.50: 57 kg w st. wolnym kobiet, ćwierćfinały
  • 11.55: 57 kg w st. wolnym kobiet, półfinały

ŻEGLARSTWO

  • 8.30: 470 kobiet, wyścig medalowy - ew. Agnieszka Skrzypulec-Jolanta Ogar

czwartek, 5 sierpnia

KAJAKARSTWO

  • 2.44: C-1 200 m kobiet, półfinały - ew. Dorota Borowska
  • 2.58: K-1 500 m kobiet, półfinały - ew. Marta Walczykiewicz, Justyna Iskrzycka
  • 4.36: C-1 200 m kobiet, finał B
  • 5.01: K-1 500 m kobiet, finał B
  • 4.43: C-1 200 m kobiet, finał
  • 5.08: K-1 500 m kobiet, finał

KOLARSTWO TOROWE

  • 8.30: omnium mężczyzn, scratch - Szymon Sajnok
  • 8.48: sprint mężczyzn, 1/8 finału
  • 9.21: sprint mężczyzn, repasaże
  • 9.27: omnium mężczyzn, wyścig na tempo
  • 9.45: sprint mężczyzn, ćwierćfinał - ew. Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel lub Patryk Rajkowski
  • 9.57: keirin kobiet, półfinał - ew. Urszula Łoś, Marlena Karwacka
  • 10.07: omnium mężczyzn, wyścig eliminacyjny
  • 10.37: keirin kobiet, finał B
  • 10.45: keirin kobiet, finał
  • 10.55: omnium mężczyzn, wyścig punktowy, finał
  • 11.27: sprint mężczyzn, o miejsca 5-8

LEKKOATLETYKA

  • 2.00: dziesięciobój mężczyzn, 110 m ppł - Paweł Wiesiołek
  • dziesięciobój mężczyzn, rzut dyskiem
  • dziesięciobój mężczyzn, skok o tyczce
  • siedmiobój kobiet, skok w dal - Adrianna Sułek
  • siedmiobój kobiet, rzut oszczepem
  • 2.10: skok wzwyż kobiet, kwalifikacje - Kamila Lićwinko
  • 3.00: 4x100 m, kobiet, eliminacje - Polska: Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska,
  • Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała
  • 4.05: pchnięcie kulą mężczyzn, finał - ew. Konrad Bukowiecki, Michał Haratyk
  • 4.55: 110 m ppł mężczyzn, finał - ew. Damian Czykier
  • 9.30: chód na 20 km mężczyzn - Łukasz Niedziałek
  • 12.00: dziesięciobój mężczyzn, rzut oszczepem
  • 12.25: 4x400 m kobiet, eliminacje - Polska: Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia
  • Kaczmarek, Małgorzata Hołub-Kowalik, Dominika Baćmaga,
  • Kinga Gacka, Anna Kiełbasińska, Kornelia Lesiewicz
  • 13.00: 1500 m mężczyzn, półfinały - ew. Marcin Lewandowski, Michał Rozmys
  • 14.00: 400 m mężczyzn, finał
  • 14.20: siedmiobój kobiet, 800 m, finał
  • 14.40: dziesięciobój mężczyzn, 1500 m, finał

SIATKÓWKA

  • 6.00. 14.00: półfinał - ew. Polska

SIATKÓWKA PLAŻOWA

  • 2.00: półfinały mężczyzn - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak

TENIS STOŁOWY

  • 4.00: drużyny kobiet, o brązowy medal - ew. Polska: Natalia Partyka, Li Qian, Natalia Bajor
  • 12.30: drużyny kobiet, finał

ZAPASY

  • 4.00: 57 kg w st. wolnym kobiet, repasaże - ew. Jowita Wrzesień
  • 4.30: 53 kg w st. wolnym kobiet, 1/8 finału - Roksana Zasina
  • 74 kg w st. wolnym mężczyzn, 1/8 finału - Kamil Rybicki
  • 5.50: 53 kg w st. wolnym kobiet, ćwierćfinały
  • 74 kg w st. wolnym mężczyzn, ćwierćfinały
  • 11.15: 74 kg w st. wolnym mężczyzn, półfinały
  • 11.55: 53 kg w st. wolnym kobiet, półfinały
  • 13.55: 57 kg w st. wolnym kobiet, o brązowy medal
  • 14.20: 57 kg w st. wolnym kobiet, finał

piątek, 6 sierpnia

BOKS

  • 07.00: 75 kg kobiet, półfinały - ew. Elżbieta Wójcik
  • 07.32: 63 kg mężczyzn, półfinały - ew. Damian Durkacz

KAJAKARSTWO

  • 2.44: C-1 1000 m mężczyzn, eliminacje - Mateusz Kamiński
  • 3.15: K-4 500 m kobiet, eliminacje - Polska: Karolina Naja, Anna Puławska, Justyna Iskrzycka, Helena Wiśniewska
  • 4.21: C-1 1000 m mężczyzn, ćwierćfinały

KOLARSTWO TOROWE

  • 8.30: sprint kobiet, kwalifikacje - Urszula Łoś, Marlena Karwacka
  • 9.10: sprint mężczyzn, półfinały - ew. Polska: Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel lub PatrykRajkowski
  • 9.16: sprint kobiet, 1. runda
  • 9.58: sprint kobiet, repasaże
  • 10.15: madison kobiet - Daria Pikulik, Wiktoria Pikulik
  • 11.00: sprint mężczyzn, o brązowy medal
  • sprint mężczyzn, finał
  • 11.06: sprint kobiet, 2. runda
  • 11.53: sprint kobiet, repasaże

LEKKOATLETYKA

  • 22.30 (czwartek, 5 sierpnia) chód na 50 km mężczyzn - Rafał Augustyn, Artur Brzozowski, Dawid Tomala
  • 9.30: chód na 20 km kobiet - Katarzyna Zdziebło
  • 13.00: 4x100 m kobiet, finał - ew. Polska: Pia Skrzyszowska, Marlena Gola, Paulina Guzowska,Paulina Paluch, Klaudia Adamek, Marika Popowicz-Drapała
  • 13.25: 4x400 m mężczyzn, eliminacje - Polska: Karol Zalewski, Kajetan Duszyński, Patryk Grzegorzewicz, Dariusz Kowaluk, Jakub Krzewina, Mateusz Rzeźniczak
  • 13.50: rzut oszczepem kobiet, finał - ew. Maria Andrejczyk
  • 14.35: 400 m kobiet, finał - ew. Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek
  • 14.50: 1500 m kobiet, finał - ew. Martyna Galant

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

  • 7.30: kobiety, pływanie - Anna Maliszewska
  • 8.45: kobiety, szermierka
  • 10.15: kobiety, jazda konna
  • 12.30: kobiety, bieg ze strzelaniem, finał

WSPINACZKA SPORTOWA

  • 10.30: kombinacja kobiet (czasówka, bouldering i prowadzenie), finał - ew. Aleksandra Mirosław

ZAPASY

  • 04.00: 53 kg w st. wolnym kobiet, repasaże - ew. Roksana Zasina
  • 74 kg w st. wolnym mężczyzn, repasaże - ew. Kamil Rybicki
  • 04.30: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, 1/8 finału - Magomedmurad Gadżijew
  • 05.50: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, ćwierćfinały
  • 11.15: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, półfinały
  • 12.30: 74 kg w st. wolnym mężczyzn, o brązowy medal
  • 12.55: 74 kg w st. wolnym mężczyzn, finał
  • 13.55: 53 kg w st. wolnym kobiet, o brązowy medal
  • 14.20: 53 kg w st. wolnym kobiet, finał

sobota, 7 sierpnia

BOKS

  • 7.15: 51 kg kobiet, finał - ew. Sandra Drabik
  • 8.15: 69 kg kobiet, finał - ew. Karolina Koszewska

KAJAKARSTWO

  • 2.44: C-1 1000 m mężczyzn, półfinały - ew. Mateusz Kamiński
  • 3.07: K-4 500 m kobiet, półfinały - ew. Polska: Karolina Naja, Anna Puławska, JustynaIskrzycka, Helena Wiśniewska
  • 4.31: C-1 1000 m mężczyzn, finał B
  • 4.39: C-1 1000 m mężczyzn, finał
  • 5.00: K-4 500 m kobiet, finał

KOLARSTWO TOROWE

  • 8.30: sprint kobiet, 1/8 finału - ew. Urszula Łoś, Marlena Karwacka
  • 8.48: keirin mężczyzn, eliminacje - Mateusz Rudyk, Krzysztof Maksel
  • 9.13: sprint kobiet, repasaże
  • 9.19: keirin mężczyzn, repasaże
  • 9.39: sprint kobiet, ćwierćfinały
  • 9.55: madison mężczyzn - Szymon Sajnok, Daniel Staniszewski

LEKKOATLETYKA

  • 0.00: maraton kobiet - Karolina Nadolska, Aleksandra Lisowska, Angelika Mach
  • 12.35: skok wzwyż kobiet, finał - ew. Kamila Lićwinko
  • 13.00: rzut oszczepem mężczyzn, finał - ew. Marcin Krukowski, Cyprian Mrzygłód
  • 13.40: 1500 m mężczyzn, finał - ew. Marcin Lewandowski, Michał Rozmys
  • 14.30: 4x400 m kobiet, finał - ew. Polska: Justyna Święty-Ersetic, Iga Baumgart-Witan, Natalia Kaczmarek, Małgorzata Hołub-Kowalik, Dominika Baćmaga, Kinga Gacka,Anna Kiełbasińska, Kornelia Lesiewicz
  • 14.50: 4x400 m mężczyzn, finał - ew. Polska: Karol Zalewski, Kajetan Duszyński, Patryk Grzegorzewicz, Dariusz Kowaluk, Jakub Krzewina, Mateusz Rzeźniczak, Wiktor Suwara

PIĘCIOBÓJ NOWOCZESNY

  • 7.30: mężczyźni, pływanie - Łukasz Gutkowski, Sebastian Stasiak
  • 8.45: mężczyźni, szermierka
  • 10.15: mężczyźni, jazda konna
  • 12.30: mężczyźni, bieg ze strzelaniem, finał

SIATKÓWKA

  • 6.30: o brązowy medal - ew. Polska
  • 14.15: finał

SIATKÓWKA PLAŻOWA

  • 3.00: o brązowy medal - ew. Grzegorz Fijałek-Michał Bryl, Piotr Kantor-Bartosz Łosiak
  • 4.30: finał

ZAPASY

  • 11.45: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, repasaże - ew. Magomedmurad Gadżijew
  • 12.30: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, o brązowy medal
  • 12.55: 65 kg w st. wolnym mężczyzn, finał

niedziela, 8 sierpnia

  • 13.00: ceremonia zamknięcia

BOKS

  • 7.15: 63 kg mężczyzn - ew. Damian Durkacz
  • 7.45: 75 kg kobiet - ew. Elżbieta Wójcik

KOLARSTWO TOROWE

  • 3.00: omnium kobiet, scratch - Daria Pikulik
  • 3.18: sprint kobiet, półfinały - ew. Urszula Łoś, Marlena Karwacka
  • 3.45: omnium kobiet, wyścig na tempo
  • 4.06: sprint kobiet, o miejsce 5-8
  • 4.09: keirin mężczyzn, półfinały - ew. Mariusz Rudyk, Krzysztof Maksel
  • 4.20: sprint kobiet, o brązowy medal
  • sprint kobiet, finał
  • 4.26: omnium kobiet, wyścig eliminacyjny
  • 4.51: keirin mężczyzn, finał B
  • 5.00: keirin mężczyzn, finał
  • 5.25: omnium kobiet, wyścig punktowy, finał

LEKKOATLETYKA

  • 0.00: maraton mężczyzn - Marcin Chabowski, Adam Nowicki, Arkadiusz Gardzielewski
Mateusz Bieniek: Igrzyska są głównym celem na ten rok. Chcemy zdobyć medal. To nasze marzenie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze