Nie uwierzycie, kim jest mąż Aleksandry Mirosław. Zawdzięcza mu bardzo dużo, mają żelazne zasady w domu

2021-07-19 11:02
Aleksandra Mirosław ze złotem_1_PUBL
Autor: EAST NEWS Aleksandra Mirosław ze złotem

Aleksandra Mirosław pojedzie do Tokio, aby spełnić imarzenia o zdobyciu medalu olimpijskiego. Sportsmenka, która specjalizuje się we wspinaczce na ścianie, ma bardzo ciekawe życie prywatne. Mało kto wie, kto jest mężem reprezentantki Polski. Okazuje się, że kobieta zawdzięcza mu bardzo dużo, a samo małżeństwo ma żelazne zasady w domu. Prawda na temat życia prywatnego nadziei medalowej do zwycięstwa w Tokio wyszła przy okazji rozmowy atletki z "Kurierem Lubelskim",

Aleksandra Mirosław od lat jest jedną z największych gwiazd wspinaczki na ścianie i przygotowuje się do najważniejszego startu w swojej karierze na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Atletka nie udziela wielu wywiadów na temat swojego życia prywatnego, ale w 2019 roku rozmawiała z "Kurierem Lubelskim", gdzie poruszyła temat swojego męża - Mateusza. Okazuje się, że atletka bardzo dużo zawdzięcza ukochanemu.

Skandal z pływakami przed Tokio 2020! Wzruszający gest sportowców, którzy zostali. "Pomścijcie nas"

Aleksandra Mirosław powiedziała o swoim życiu prywatnym. Wiemy, kim jest jej mąż

Okazuje się, że mężem Aleksandry Mirosław jest jej trener - Mateusz Mirosław. Para zaręczyła się w 2017 roku, a ślub wzięła 2 lata później.  Okazuje się, że mężczyźnie dość dobrze wychodzi rola łączenia pozycji trenera i ukochanej olimpijki.

- Mateusz, będąc w roli trenera, partnera, męża ma trudniej. Jako trener musi być obiektywny, a jako mąż subiektywny. Musi znaleźć złoty środek, wiedzieć kiedy ma być mężem, a kiedy trenerem. Ja jestem tylko zawodniczką. To on musi się odnaleźć w swoich rolach, wiedzieć, co ma akurat powiedzieć, w jaki sposób zareagować. Musi też znosić wszystkie moje humorki, zły okres, nieudany start. On to znosi najpierw jako trener, a potem musi jeszcze znosić jako mąż. To mogłoby odbijać się na naszych relacjach, ale wydaje mi się, że jesteśmy coraz bliżej tego złotego środka. W Japonii byliśmy w pracy, na relacjach zawodnik – trener. Dopiero po powrocie wróciliśmy do relacji mąż i żona. - opowiadała Aleksandra Mirosław.

Konrad Bukowiecki wyjawił swój sekret. Uwielbia robić to w nocy i niezbyt się przejmuje, mało kto dałby tak radę

Alicja Tchórz po odstrzeleniu z igrzysk: Muszę się skonsultować z psychiatrą

Aleksandra Mirosław o zasadach w domu. Są "żelazne"

Sportsmenka w wywiadzie powiedziała, że para bardzo dobrze radzi sobie z rozdysponowaniem czasu wolnego i w domu nie porusza tematyki sportowej, skupiając się na spędzaniu czasu wolnego od pracy razem.

- Mamy też pewne zasady, którymi się kierujemy. W domu nie ma rozmów o treningach. Chociaż czasami trzeba oczywiście usiąść i ułożyć plany. Tak teraz robimy. Ale wtedy jest to czas pracy, a nie czas spędzany razem. - mówiła Aleksandra Mirosław.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze