Polka walczy o medal, kibice życzą jej porażki! Obrzydliwy hejt na Zofię Klepacką

2021-07-26 11:46
Zofia Noceti-Klepacka, IO Tokio 2020
Autor: AP PHOTO Zofia Noceti-Klepacka, IO Tokio 2020

Zofia Klepacka kolejny raz może walczyć o medal Igrzysk Olimpijskich podczas Tokio 2020. Nasza zawodniczka jest jedną z faworytek do sięgnięcia po krążek. Mimo walki o medal, wielu kibiców życzy jej, by... jednak go nie zdobyła. Znów wylał się na nią okropny, obrzydliwy hejt. W takich chwilach robi się po prostu przykro! Zofia Klepacka wywalczy medal dla Polski?

Zofia Klepacka to jedna z polskich nadziei olimpijskich! Polka walczy z całych sił w swojej konkurencji podczas Tokio 2020. Przez pewien czas nasza sportsmenka była nawet liderką, ale ostatnio spadła na dziewiątą pozycję. Już w inauguracyjnym wyścigu poniedziałkowym (czwartym z serii) Polka straciła miejsce w czołowej trójce mijając metę jako szesnasta. To samo powtórzyło się w wyścigu nr 5. Niewiele poprawiła jej dziewiąta pozycja na mecie ostatniego wyścigu tego dnia. Wcześniej doszło do skandalu z kolizją z jedną z Francuzek. Sędziowie nie dali jednak punktów w zadośćuczynieniu po proteście.

Tokio 2020: Zofia Klepacka ofiarą hejtu! Życzą jej porażki

Polka długo była w czołówce. Z tym większym żalem kibice patrzyli, jak na zawodniczkę spada fala hejtu. Na Twitterze nie szczędzono jej gorzkich komentarzy pod wpisami o sukcesach. - Jak to mówiła moja kilkuletnia kuzynka: nie, proszę nie - pisała jedna z użytkowniczek. - Nienawiść ją niosła... - dodawał inny. - Nie potrafię kibicować tej homofobce - pisał kolejny.

Przerażający płacz Świątek! Załamujące obrazki po wielkim dramacie

Dużo brzydszych komentarzy nie brakowało. Trzymamy kciuki za polską olimpijkę, by przyniosła medal dla naszego kraju. Zadanie nie będzie jednak łatwe.

Zofia Klepacka OSZUKANA na Tokio 2020?! Francuzka ją staranowała. Będzie protest

Kim jest Zofia Klepacka? Sprawdź w galerii poniżej!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze