Przerażający płacz Świątek! Załamujące obrazki po wielkim dramacie

2021-07-26 10:47
Załamana Iga Świątek po odpadnięciu z IO Tokio 2020
Autor: Eurosport / ZRZUIT EKRANU Załamana Iga Świątek po odpadnięciu z IO Tokio 2020

Po wygranej w I rundzie turnieju na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, Idze Świątek przyszło zmierzyć się z Paulą Badosą. Początek spotkania mógł zwiastować kolejne zwycięstwo Polski, jednak rzeczywistość okazała się brutalna, a przeciwniczka niezwykle dobrze przygotowana do meczu. Ostatecznie Świątek przegrała 3:6, 6:7(4) i po podziękowaniu rywalce za grę, Iga Świątek natychmiast zalała się łzami, zakrywając twarz ręcznikiem.

Najlepsza polska tenisistka, jaką niewątpliwie jest obecnie Iga Świątek pojechała na Igrzyska Olimpijskie w Tokio marząc o przywiezieniu ze stolicy Japonii złotego medalu. W I rundzie Polka gładko poradziła sobie z niemiecką zawodniczką Moną Bathel i w kolejnym etapie zmagań na igrzyskach przyszło jej się zmierzyć z Paulą Badosą. Początek meczu był dla Igi Świątek bardzo udany, jednak kolejne błędy i fenomenalna dyspozycja hiszpańskiej rywalki sprawiły, że Świątek musiała ostatecznie uznać wyższość przeciwniczki. Po piekielnie długiej batalii i trudnym pojedynku, Świątek zakończyła swój udział w turnieju singla na Igrzyskach Olimpijskich i tuż po podziękowaniu rywalce za grę przy siatce, zdała sobie sprawę z tego, że to koniec pięknej przygody w Tokio. Polka siadła na ławce i zakrywając twarz ręcznikiem zalała się łzami. 

SZOK! Straszne wulgaryzmy na wizji. Koszmarna wpadka polskiego komentatora Tokio 2020

Zobaczcie co działo się z Igą Świątek po meczu w naszej galerii zdjęć poniżej! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze